FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 13:42  

Artisteer 4 full


Artisteer 4 Türkçe yama indir
Artisteer programı ile wordpress, blogger, joomla ve birçok tabana uygun site temaları yapabilirsiniz. Kod bilgileriniz olmasa dahi rahatlıkla tema yapabileceğiniz bu programı ilk olarak yüklediğinizde ne yazık ki Türkçe dil desteği olmadığı için İngilizce olarak kullanmak zorundasınız ki eğer yabancı diliniz yoksa kullanım bir hayli güçleşleşiyor. Bizde Artisteer programını Türkçe kullanmak isteyenler için Artisteer Türkçe Dil Dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten yamayı indirerek programınızı Türkçe kullanabilirsiniz. Programı türkçe kullanarak çok daha rahat bir şekilde kendinize wordpress,blogger ve joomla temaları yapabilirsiniz.
Yama KurulumuArtisteer Türkçe Yaması
Artisteer 4 Türkçe yapmak için indirdiğiniz dosyadaki Turkish.xml dosyasını Artisteer 4 programının C:\Program Files\Artisteer 4/Library/Data/Langs klasörü içine atınız. Sonra programdan yani Artisteer 4 den properties seçeneğinden language Turkish seçiniz kaydedip kapattıktan sonra Artisteer 4 yeniden çalıştırınız artık Artisteer 4 programını Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Properties seçeneğine file alt sekmesinde bulabilirsiniz.
-Alternatif-