FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 14:02  


Dying Light: The Following - Enhanced Edition
Coop/Multiplayer/Online Crack İndir

Çıkış Tarihi: 10 Şubat 2016
Platform: PC
Sürüm: Steamworks.Fix.V3-RVTFiX
Boyut: 1.28 MB
İndirme Seçenekleri: Full-Hızlı-Torrent
Açıklama: Oyunu multiplayer veya coop oynuyabilmeniz için çıkan yeni crack dosyasıdır.


Kurulum


(1)Aşşagıdan indirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın.yeni.multiplayer.crack adlı klasördeki herşeyi oyunun kurulu oldugu yere yapıştırın.
(2)Steam'i açın ve giriş yapın.(Kendi kullandıgınız hesabınızla yapmamanız önerilir her ihtimale karşı başka bir hesap açıp deneyin.Banlanabilirsiniz)
(3)Oyunu kurdugunuz yerden DyingLightGame.exe'yi yönetici olarak çalıştırarak oyuna girin.
(4)Oyunda Prologue yani ilk bölümünü (Senaryonun yaklaşık %3 ile %5'ine denk geliyor ve geçilmesi uzun sürmüyor) mutlaka bitirin (oynayacağınız olan kişi/arkadaşınız da mutlaka Prologue'yi geçmesi gerek) ve oyundayken SHIFT+TAB ile arkadaşlarınızı oyuna davet edin yada arkadaşınıza bağlanın!


Reloaded Save için Önemli Not;

Eğer önceki Save yani kayıt dosyanız giderse endişe etmeyin! REVOLT.ini'yi açın, SAVETYPE= kısmına 3 yani SAVETYPE= 3 şeklinde yazıp kaydedin, RELOADED sürümünden kalmış save/kayıtlarınızla devam edeceksiniz!

Dying Light: The Following Multiplayer Crack İndir
-Alternatif-