FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 11:43  

Firewatch
| Torrent İndir | Full İndir | Tek link İndir | Hızlı İndir |
Oyun: Firewatch
Çıkış Tarihi: 9 Şubat 2016
Tür: Macera Oyunu
Platform: PC
Sürüm: Codex
Boyut: 1.98 GB
İndirme Seçenekleri: Full-Hızlı-Torrent
Oyun Hakkında

Firewatch Wyoming kırsalında geçen tek kişilik birinci şahıs macera,gizem oyunudur.

Yıl 1989. Adı Henry olan bir adamsınız ve Wyoming kırsalında yangın gözetleme işi yapmak üzere kargaşa dolu yaşamınızı bırakıp buraya gelmişsiniz. Bir dağın tepesine konmuşsunuz, duman çıkan bir yer var mı diye bakıp kırın güvenliğini sağlıyorsunuz. İşiniz bu. Özellikle sıcak ve kurak yaz aylarında herkes diken üstündedir. Delilah adındaki şefinize her zaman küçük bir el telsizi ile ulaşabilirsiniz. Geride bıraktığınız dünyayla tek bağınız bu alet. Ama kuleden dışarıdaki dünyaya bakınca garip bir şey dikkatinizi çektiği zaman vahşi ve bilinmeyen bir hayatı keşfedeceksiniz, karşınıza sorular çıkacak ve sahip olduğunuz yegane anlamlı ilişkiyi kuracak ya da yok edecek seçimler yapacaksınız.

Bir Not: Firewatch yetişkinleri ilgilendiren konularda yetişkinlerin anlayacağı dilde ve yetişkinler hakkında bir video oyunudur. Daha genç bir oyuncuyla oynamayı düşünüyorsanız, uygun şekilde davranmayı bilmek iyi olabilir.

Minimumİşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 450 (1GB VRAM)
DirectX: Version 11 Boş Alan: 4 GB


 
-Alternatif-