FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 20:00  

Bitmek bilmeyen fetihlerin çağındayız

Total War: WARHAMMER | Torrent İndir |


 Çıkış Tarihi: 24 Mayıs 2016
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 15 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Görüntüler
Hakkında
Total War: WARHAMMER, Creative Assembly şirketi tarafından geliştirilen, sıra tabanlı, harita üzerinden, tepeden bakış açısı ile oynanan strateji oyunudur. Oyun, Total War serisinin şu anlık en güncel oyunudur. 24 Mayıs 2016 tarihinde satışa çıkarılmış, 1 seneden fazla bir süre sonra, 18 Haziran 2017 tarihinde, SteamPunks tarafından kırılmıştır.
Total War: WARHAMMER, Birbirinden farklı onlarca ırktan birini seçin, ve o ulusla birlikte dünyayı ele geçirmek için elinizden geleni yapın. Total War: Warhammer, kendine has bir evreni bulunan, onlarca ırkın, dünyayı ele geçirmek için mücadele ettiği, savaşların hiç bir zaman eksik olmadığı, taktiksel, sıra tabanlı strateji oyunudur. Sıra tabanlı strateji oyunu denildiği zaman Civilization serisi ile, aynı anda akla gelen Total War, serinin en güncel oyunu olup, aynı zamanda en gelişmiş oyunudur. Taktiklerinizi, stratejileriniz geliştirerek, dünyayı ele geçirmeye çalışın! Sitemizde Total War: WARHAMMER 2 bulunmaktadır.
Total War: Warhammer, Hepsi sizin emriniz altında. Bölünmüş haldeki seçmen kontları ortak düşmanlarına karşı güçlü bir bayrağın altında birleştirmeye çalışan cesur Karl Franz, İmparatorluğun askerlerini topluyor. Yeşilderililer savaşın acımasız vahşetine duydukları açlıkla Grimgor Ironhide'ın kabilesine doluşurken, hem Orklar hem de Goblinler kana susamış bir halde bekliyor. 
High King Thorgrim acıya dayanıklı Cücelere dağ kalelerinden çıkarak kendilerine karşı bin yıldır süregelen adaletsizliğin intikamını almak için harekete geçmelerini emrediyor. Öte yandan, çürümüş ölülerden oluşturduğu ordulara komuta eden Mannfred von Carstein'ın emri altındaki Vampir Kontların savaşa katılma sebebi öldürücü bir esrar perdesinin ardında gizleniyor. 
Eski Dünya ihanet, savaş ve akıl almaz bir gücün ortaya çıkışıyla parçalara ayrılırken, kuzey rüzgârları daha da büyük bir tehdidin varlığını fısıldıyor. Gerçeğin kendi dokusu parçalanıp bükülmeye başlıyor…
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Total War: ROME II
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 64Bit
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 3.0Ghz
  Bellek:3 GB RAM
  Ekran Kartı:AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB |
  Sabit Disk:35 GB kullanılabilir alan
Fragman
Total War WARHAMMER Torrent İndir PC
-Alternatif-