FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 12:00  


Wifi Şifre Kırıcı Program 2016 indir


Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle ortak derdimiz, ahımız olan ve hepimizin yakinen tanıdığı bir uğursuz olan AKK hakkında konuşacağız. Bir örnek ile başlayalım. Bu arkadaşımızın adı Can. Can 60 TL parayı her ay bayıp sadece 50 GB internet kullanabiliyor ve sonrasında zaten Avrupanın 1/10 seviyesinde hıza sahip interneti 1 mb seviyesine düşüyor. Üstelik ödediği ücret Avrupa'da yaşayan bir elemanın ödediğinin 3 katı. Bizde bu adaletsizliğin önüne geçmek için, internetini pek kullanmayan komşu, eş ve dosttan sömüreceğiz. Bunu onların haberi olmadan yapacağız... Çünkü Can'ın elinde harika bir program var, bu programın adı wifi şifre kırma programı ve 2016 yılı boyunca kullandığı bir uygulama. Bu sayede tüm çevresinde ki wirelessleri patlatıyor ve kendi sınırsız internet sunucusunu kuruyor.

Peki Can bu programı ne zamana kadar kullanabilir? 2017 yılı başına kadar kullanabilir. Yılbaşında yeni program versiyonu çıkacak ve bunu sizinle ilk önce hilemobil.com sitesi paylaşacak. WiFi şifre kırma yöntemi sıkıcı gelebilir, belki sürekli telefon elinde ve dışarıda olacak yani wifi başında beklemek istemeyeceksin. O zaman sıkı dur, sırada ki başlık senin için!


Turkcell, Avea ve Türk Telekom OpenVPN Bedava internet 2016


Bu da nesi? OpenVPN ne demek? Evet bu soruları duyuyorum. OpenVPN, indireceğiniz arayüz ile Amerika'da ki uzak sunucuya bağlanarak size çok hızlı interneti bedava ve problemsiz sunuyor. Bir çeşit uygulama yani. OpenVPN bedava internet programını yine az önce belirttiğim siteden indirebilirsiniz. Tüm mobil operatörler ile uyumlu olan bu programı yukarda verdiğim adresten hızlıca indirip internet paketini kendin oluşturabilirsin. Hepsi işte bu kadar kolay.

Videolu anlatımlar sitede mevcut, eğer hala kurulumda ve kullanımda sorunlar yaşıyorsan bahsettiğim siteden konu altına yorum yaz. 7/24 online olan ekip soru ve sorunlarını hızlıca çözsün sanada keyfini sürmek kalsın!
-Alternatif-