FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 09:41  

Avrupa ülkelerinden birini seçin ve Asya devletine karşı mücadele edin

Age of Empires 3: Complete Collection | Torrent İndir | 

 
 Çıkış Tarihi: 18 Ekim 2005
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: PROPHET
 Boyut: 2.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler 



Hakkında  
Age of Empires 3: Complete Collection, Ensemble Studios tarafından geliştirilip, Microsoft Studios tarafından dağıtılmıştır. Gerçek zamanlı strateji oyunlarının atalarından olan serinin, en gelişmiş sürümü olup, günümüze her ne kadar eski olsa da, oynanışından veyahut heyecanından hiçbir şey kaybetmemiştir. Age of Empires 3, 18 Ekim 2005'de çıkış yapmıştır.

Age of Empires 3: Complete Collection, Kampanyayı bitirip, oyunu öğrendikten sonra çarpışma modunda kendinizi bilgisayara karşı test edin. Onlarca devletin içinden birisini seçin ve hızlı bir biçimde inşa ederek büyümeye bakın. Kendinizi, ödüllü strateji oyununa bırakın ve zevkini yaşayın! Yeni Dünya'da yeni topraklar keşfetmek isteyen Avrupa devletlerini seçin ve Age of Empires 3'de ortalığı bir birine katın.

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; They Are Billions
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:64 MB NVIDIA GeForce 6800 veya ATI Radeon X1300
  Sabit Disk:12 GB HD alanı
Fragman
Age of Empires III: Complete Collection İndir
-Alternatif-