FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 14:02  

Bu yazıda bilinen ve sevilen bir oyunun yani World Of Warcraft oyunun filminden bahsedicez.

Sinema sektörü son zamanlarda klişe senaryolara çok bel bağlamasından olsa gerek bu tarz sevilen ve içeriği geniş oyunlara da yer vermeye çalışıyor gibi gözüküyor, bu sayede hazır bir kitleye atlama şansları olabiliyor.
Warcraft oyunu için yapılan Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi uyarlaması da gayet ilgi çekmiş görünüyor. Senaryosunun zaten ilgi çekici olması sayesinde bu filmle ufak bir giriş yapılmış oldu oyunun evrenine tabi ki yapımcıların ne yapacakları belli olmaz ama oyunun sağladığı geniş bir olay döngüsü olması sebebiyle daha uzun bir seri bizi bekliyor olabilir. Ben filmi Filmindiriyoruz.Biz üzerinden indirip izledim gayet de hızlı bir şekilde indirebildim tavsiye ederim.
Filmin başrolünde Vikings dizisinden tanıdığınız Travis Fimmel bulunuyor. Diğer önemli oyuncular ise Ben Foster, Dominic Cooper, Dominic Cooper olarak oyununu bildiğimiz filme can katmışlar. Filmde konuyu özetlemek gerekirse; barıştan yana olan Azeroth Krallığı, ülkelerini kaybeden ve yeni bir koloni arayışında bulunan ORK Savaşçıları ile bir savaşın hemen yanıbaşında durmaktadır. Bu iki düşman taraftan 1’er kahraman, kendilerinin ve halkının kaderini belirleyecek bir savaş yapmayı düşünürler. Böylece harika bir güç ve cesaret gösterisi başlar.
Filmi sizde indirmek istiyorsanız http://filmindiriyoruz.biz/warcraft-...ft-2-8562.html bu adresten ulaşabilirsiniz.

-Alternatif-