FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 13:00  

Doğaüstü bir suikastçisiniz

Dishonored 2 | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 11 Kasım 2016
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 35.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Dishonored 2, Arkane Studios tarafından geliştirilen, Dishonered, serisinin 2. Oyunu. Birinci şahıs gözünden oynanan, gizliliğe dayalı, hikaye tabanlı, aksiyon ve macera oyunudur. Oyun 11 Kasım 2016 tarihinde satışa çıkarılmış olup, 6 Haziran 2017 tarihinde SteamPunks tarafından kırılmıştır. Böylelikle Denuvo kullanan bir oyun daha kırılmış oldu. Serinin ilk oyununda da olduğu gibi yine, doğaüstü suikastçi görevini üstleneceksiniz.
Dishonored 2, Tasavvufun ve endüstrinin çarpıştığı bir dünyada yolunuzu çalar. İmparatoriçe Emily Kaldwin veya kraliyet koruyucusu Corvo Attano olarak oynamayı seçer misin? Oyunun görünmeyen yoluna çıkacak, acımasız dövüş sistemini tam olarak kullanacak mısınız yoksa ikisinin karışımını mı kullanacaksınız? Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için karakterinizin benzersiz güçleri, silahları ve araçlarını nasıl bir araya getireceksiniz? Hikaye, oyunun elle hazırlanmış misyonlarının her biri boyunca oynarken, seçimlerinize tepki vererek ilginç sonuçlar verir.
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Call of Duty: Infinite Warfare
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB
  Sabit Disk:60 GB kullanılabilir alan
Fragman
-Alternatif-