FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 01:04  

Vodafone Bedava Paketler

Abone sayısını her geçen gün arttıran ve 4.5G hizmeti ile de bu başarısını taçlandıran Vodafone,
kullanıcılarını daha fazla memnun etmek adına her geçen gün ücretsiz paketleri onların kullanımına sunmaktadır. Aboneliklerinin büyük bir çoğunluğu faturalı operatörlerden oluşan Vodafone, kullanıcılarının hem son dakika gelişmelerinden haberdar olmaları hem de mevcut kullanımları hakkında istedikleri zaman takip işlemlerini yapabilmeleri adına, Vodafone Yanımda uygulamasını geliştirmiştir. Tüm Vodafone abonelerinin Apple Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz edinebilecekleri bu uygulamada, fırsatlar bölümüne gelindiği zaman her hafta sizler için ücretsiz ürünleri görebileceksiniz. Vodafone bedava internet paketi almak isteyen kişilerin, vakit kaybı yapmadan uygulamayı telefonlarına yüklemeleri, ardından da ücretsiz olarak 1 GB olarak sunulan internet paketlerini almaları gerekmektedir.

Faturalı hat kullanıcıları için Vodafone bedava sms hakkı da bulunmaktadır. Bu işlem genellikle faturalarını düzenli olarak ödeyen ya da aylık olarak ek paket alan kullanıcılara ücretsiz olarak gönderilmektedir. Belirli kurumlar ile yapılan anlaşmaların ardından, sizlere verilen referans numaraları ile de bedava internet paketi ve kısa mesajlarınızı da alabilirsiniz. Mevcut bir paketiniz olsa bile, hediye olarak gelen kısa mesaj, internet paketi ya da konuşma dakikaları, öncelikli olarak kullanılacaktır. Sizler de bu sayede hem sevdikleriniz ile dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar konuşabiliyor, bedava internet paketleri sayesinde de 1 ay boyunca geçerli olmak üzere, sosyal ağlardan kendinizi bir an olsun koparmıyorsunuz.

İlk defa bir Vodafone hat almışsanız ya da mevcut hattınızı Vodafone ayrıcalıklarına taşımızsanız, bu durumda çok daha fazla ücretsiz hizmetten faydalanabilirsiniz. Hattını Vodafone güvencesine taşıyan kullanıcılar için sunulan ilk hizmet Vodafone bedava dakikadır. Bu paket sayesinde, Vodafone’a geçiş yapan kişiler, 500 dakikalık konuşma süresi kazanacaklar ve bu konuşma sürelerini de bir ay boyunca tüm operatörler ile kullanabilecekler. Sizlerin de gördüğü gibi hem sms, hem dakika hem de internet paketi açısından, uygun fiyatların yanı sıra bedava paketler ile de sizlere en büyük desteği Vodafone sağlamaktadır. Eğer bu ve bunun gibi tüm Vodafone bedava paketlerinden haberdar olmak istiyorsanız, sitemizi sürekli olarak takip etmelisiniz.
-Alternatif-