FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 18:51  


Teknoloji gün geçtikce gelişiyor ve yenileniyor.Mobil cihazlar ise diğerlerine göre daha hızlı gelişiyor.
Yaşamımızın büyük çoğunluğunu mobil cihazlar ile geçirdiğimiz hatta artık olmazsa olmazımız olduğu için geliştiricilerde mobil cihazlara daha çok önem vererek hızlı bir şekilde geliştiriyorlar. Günümüzün bir çoğunu onlarla geçirdiğimiz için her geçen gün yeni ve oldukca kaliteli oyun ve uygulamalarda mobil cihazlar için çıkıyor. En az Bilgisayar oyunları kadar kaliteli oyunların çıktığı telefonlar için oldukca kullanışlı ve oldukca fazla ihtiyaç duyulan uygulamalarda çıkıyor. Bunların bir çoğu ücretli ve ücretsiz olarak marketlerde yerini alırken alternatif olarak Android işletim sistemi için bir çok farklı oyun ve uygulama indirme siteside mevcut. Apk olarak sitelerden indirdiğimiz markette ücretli ve ücretsiz olarak sunulan oyun ve uygulamaları bu sitelerde full ve hileli olarak ücretsiz bir şekilde indirebiliyoruz. Tabi bu tür sitelere her zamanda güvenemeyiz. Bazıları oldukca yararlı olurken bazılarıda cihazımız için büyük tehlikelere yol açabiliyor. Biz ise sizlere Apk indirme sitesi olarak sizlere güvenilir bir şekilde oyun ve uygulamaları sitemizde full ve hileli olarak sunuyoruz. Diğer sitelerin aksine uygulamalarımızı sitemizden temiz bir şekilde cihazınıza zarar vermeden indirerek kullanma imkanını sunuyoruz.


Özellikle son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Clash of Clans ve Clash Royale'i sitemizde hileli olarak sunuyoruz. Clash of Clans Hileli Apk adlı bağlantımızdan Android cihazınıza oyunu sınırsız altın, elmas ve iksir hileli olarak indirerek köyünüzü çok hızlı bir şekilde geliştirebilecek ve diğer oyunculara çok hızlı bir şekilde yetişerek onları geçebileceksiniz. Aynı zamanda Clash Royale'inde hilelisini aratarak bulabilirsiniz.


Android için bu yıl Konami'de bir sürpriz yaparak Pes 2017'yi mobil olarak sundu ve bizde sitemizde sizlere paylaştık. Daha mobilde yeni olan Konami oldukca başarılı bir şekilde Pes 2017'yi mobile uyarlamış görünüyor. Pes 2017 Apk indir bağlantımıza da tıklayarak konumuza ulaşabilir ve oyunu cihazınıza indirerek Android'de Pro Evolution Soccer 2017'nin keyfini çıkarabilirsiniz.
-Alternatif-