FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 22:42  

Bağımsız yapımcı tarafından üretilmiş strateji ve simülasyon oyunu

Factorio | Torrent İndir | Full | PC |

 
 Çıkış Tarihi: 25 Şubat 2017
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: v0.12.35
 Boyut: 480 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Factorio, Bağımsız yapımcı tarafından üretilmiş düşük boyutlu halen geliştirilme aşamasında olan strateji ve simülasyon oyunudur.
Factorio, Fabrikaları inşa ettiğiniz ve bakım yaptığınız bir oyundur. Kaynakları madenciliği, teknolojileri araştırın, altyapıyı inşa edin, üretimi otomatiklerştirin ve düşmanlarla savaşın. Başlangıçta ağaçlar, maden cevheri madenleri toplamalısınız, mekanik silahlar ve nakliye'leri elle hazırlıyorsunuz ancak kısa sürede büyük güneş alanları, petrol arıtımı ve çatlaması, yapımı ve lojistikle üretim ve dağıtımını yaparak kısa sürede sanayi bir santrali haline gelebilirsiniz. Her şey sizin elinizde.
Factorio, Sınırsız 2D dünyada fabrikalarınızı oluşturarak kendinize güvenli bir alan yaratın.Gelecek her türlü tehlikeye karşı kendinizi koruyun. Hayal gücünüzü kullanarak fabrika inşa edin.
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; RimWorld
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 10, 8, 7, Vista, XP. (64 Bit) 
  İşlemci:Dual core 1.5Ghz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:512MB VRAM
  Sabit Disk:512 MB kullanılabilir alan
Fragman
Factorio İndir
-Alternatif-