FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 06:37  

Spesifik bir havası olan Dante ile, iblislerin kökünü kurutun

DmC: Devil May Cry | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 24 Ocak 2013
 Tür: Hack and Slash
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 8.33 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
DmC: Devil May Cry, Ninja theory tarafından geliştirilmiş, Capcom tarafından dağıtılmış, Hack and Slash türünün en ünlü serilerinden olan DMC, yani uzun hali ile Devil May Cry olan serinin en güncel oyunu olup, 2013 yılının ocak ayında çıkmış; nispeten eski bir oyun olmasına rağmen, günümüzde hala oynanabilirliği yüksek bir oyun. 

DmC: Devil May Cry, Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, yine spesifik bir havası olan Dante karakterini canlandıracağımız, güzel bir hikaye ile kurgulanmış bir evrende geçen, aksiyon ve hack and slash oyunudur.

Dante, otoriteye ya da genel olarak topluma saygı duymayan genç bir adamdır. Dante insan olmadığını biliyor, aynı zamanda hayat boyunca ona işkence eden iblisleri sevmediğini de biliyor. 

DmC: Devil May Cry, Dünyalar arasında yakalanırsa, kötü ve zor hissediyor. Dante olarak iblislerin kökünü kurutun! Devil May Cry'da Dante ile, oyunun kendine has kombolarını öğrenin, yeri geldiğinde zorlayıcı olan iblisleri, kendinize has kombolarınız ile yok edin.

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Dark Souls 3
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows Vista /XP, Windows 7, Windows 8
  İşlemci:Intel Core (TM)2 Duo 2.4 Ghz / AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 8800GTS / ATI Radeon (TM) HD 3850
  Sabit Disk:9 GB boş alan
Fragman
DmC: Devil May Cry İndir
-Alternatif-