FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 08:57  

NieR:Automata, Androidler ile büyük makinelerin savaşını anlatıyor

NieR:Automata | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 17 Mart 2017
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 48.12 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
NieR:Automata, PlatinumGames tarafından geliştirilmiş, zengin bir hikayeye sahip, kadın bir anime karakterini canlandırdığınız; üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, bilim kurgu türünde, atmosferik bir aksiyon, açık dünya, macera, hack and slash ve rol yapma oyunudur.

NieR:Automata,2B, 9S ve A2 androidlerin öyküsünü ve makinayla çalışan distopy aşırı yüklenmelerini güçlü makineler tarafından geri çağırma mücadelesini anlatıyor.

İnsanlık, başka bir dünyadaki mekanik varlıklarla Yeryüzünden sürülmüştür. Gezegeni geri almak için nihai bir çaba göstererek insan direnci işgalcilere zarar vermek için android askerleri gönderir. Şimdi, makinelerle androidler arasındaki bir savaş patladı ... Yakında dünyanın unutulmuş gerçeğini ortaya çıkarabilecek büyük bir savaş.

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Dishonored 2
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7 /8.1 /10 64bit
  İşlemci:Intel Core i3 2100 / AMD A8-6500
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 270X VRAM 2GB VRAM
  Sabit Disk:50 GB kullanılabilir alan
Fragman
NieR:Automata İndir
-Alternatif-