FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 08:07  

Yarny ile ailenin kayıp anılarını yeniden kurmak için büyük bir maceraya çıkın

Unravel | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 9 Şubat 2016
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 2.48 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Unravel, ColdWood Interactive tarafından geliştirilmiş, macera tarzında platform oyunudur. Karşınıza çeşitli zorlayıcı, macera dolu platformlar çıkacak olan Unravel'de, zorlayıcı bulmacalar da bulunacak.

Oyun, PhyreEngine motoru ile geliştirilmiş, daha önce pek görmediğiniz, belki de hiç görmediğiniz grafiklere sahip olan, yeni bir oyun motoru ile geliştirilmiştir. 9 Şubat 2016 tarihinde gelişimi tamamlanıp, satışa sunulunan Unravel, 4 Temmuz 2017'de SteamPunks tarafından kırılmıştır.

Unravel, tek bir ipliklerden yapılmış bir karakter olan Yarny'yi tanıtıyor. Kuzey İskandinavya ortamlarından esinlenen Unravel, fizik tabanlı bir bulmaca platformudur. Yarny sevdiklerinizi birbirine bağlayan bağların bir temsilidir. Yarny ile ailenin kayıp anılarını yeniden kurmak için büyük bir maceraya çıkın.


Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; INSIDE
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64-bit
  İşlemci:Intel Core 2 Duo @ 2. 4GHz / AMD Athlon Phenom X2 @ 2.8Ghz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:GeForce 450GT / Radeon HD 5750 512Mb VRAM
  Sabit Disk:3 GB boş alan
Fragman
Unravel İndir
-Alternatif-