FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 12:15  

Onarım imparatorluğunuzu kurun!

Car Mechanic Simulator 2018 | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 28 Temmuz 2017
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 9 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Car Mechanic Simulator 2018, Ünlü araba tamir etme serisi olan Car Mechanic Simulator serisinin, en güncel oyunu. Daha önce 2014 ve 2015'de çıkış yapmış olan bu serinin geliştiricleri, 2015'den bu yana yeni oyun için hazırlanıyordu. Söz verdikleri gibi oyuna bol bol çeşitli içerikler eklendi. Daha iyi grafikler, daha iyi motor, daha iyi bir atmosfer ile bu oyunu sizlere denemenizi tavsiye ediyorum.

Car Mechanic Simulator 2018, Müşterilerin şikayetlerine göre arabaları inceleyin, ve gerekli düzeltmeyi uygulayın. Kendi garajınızı para kazandıkça geliştirin.

Car Mechanic Simulator 2018, Araba detaylarına dikkat çekmenin inanılmaz derecede ayrıntılı ve son derece gerçekçi simülasyon oyununda onarım hizmet imparatorluğunuzu kurun ve genişletin.

Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik ve benzersiz araba bulun. Kendi başınıza üretilen otomobilinizi Car Editor'da da ekleyebilirsiniz.
  
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Company of Heroes
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows(64-bit) 7
  İşlemci:Intel Core i3 3.0 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
  Sabit Disk:20 GB kullanılabilir alan
Fragman
Car Mechanic Simulator 2018 İndir
-Alternatif-