FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 11:55  

Viking Cehennemine giden bir göreve çıktınız

Hellblade: Senua's Sacrifice | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 8 Ağustos 2017
 Tür: Hack and Slash
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 13 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Hellblade: Senua's Sacrifice,Hack and Slash türünün en başarılı oyunlarından birisi olan DmC: Devil May Cry oyununu geliştiren şirket tarafından bu oyunda geliştirilmiştir. Üçüncü şahıs gözünden oynanan, aksiyon, macera ve atmosferik bir hack and slash oyunudur. 

Hellblade: Senua's Sacrifice, Ölü Viking'lerin cehennemindesiniz. Sayısız düşmana karşı mücadele etmeye, ve zorlayıcı bulmacaları çözmeye hazırlanın. Yenilikçi oyun stili ile üst düzey seslendirmeleri ile güzel bir oyun deneyimi sunuyor. Ölülerin diyarının atmosferine kendinizi bırakın ve atmosferi hissederek eşsiz bir deneyim yaşayın. 

Hellblade: Senua's Sacrifice,Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler ardından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor. 

Nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerin katkılarıyla oluşturulan oyun, Hellblade: Senua'nın Kurbanı, seni Senua'nın zihninin melankolik öfkesinin derinlerine çekecek. 
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Blue Estate
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7, 8, 10
  İşlemci:Intel i5 3570K / AMD FX-8350
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:GTX 770 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
  Sabit Disk:30 GB kullanılabilir alan
Fragman
Hellblade: Senua's Sacrifice İndir
-Alternatif-