FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 14:12  

Spesifik evrenin atmosferini iliklerinize kadar hissedin

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 20 Mart 2007
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Birinci şahıs perspektifinden oynanan, son derece gerici bir atmosfere sahip, açık dünya, fps, atmosferik korku, rol yapma ve hayatta kalma oyunudur. Diğer Stalkerlerden çeşitli görevler alın, bu görevler doğrultusunda son derece korkutucu yerleri keşfedin. Shadow of Chernobyl serinin 2007 yılında çıkmış olan ilk oyunudur.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Çernobili daha yakından tanıyın. Spesifik bir havası olan evrende gezin, yeni yerler keşfedin ve kimi zaman son derece zor olan görevleri başarı ile tamamlayın. Ana görevinizin yanı sıra, diğer askerlerden aldığınız görevleri tamamlayarak, üzerinizdeki donanımları geliştirebilirsiniz. Zorlayıcı görevleri yapmadan önce daha gelişmiş silahlar, bu silahların üzerine daha iyi aksesuarlar almalısınız. Aynı zamanda daha iyi bir zırh, daha iyi bir kaska da ihtiyacınız var. Radrasyonlu olan bölgelere girmeden önce gerekli ilaçları veya zırhlarınızı kullanmayı unutmayın!

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Fallout 3
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:XP
  İşlemci:Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+
  Bellek:512 MB RAM
  Ekran Kartı:nVIDIA® GeForce™ 5700/ATI Radeon® 9600 128 MB
  Sabit Disk:10 GB boş alan
Fragman
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl İndir
-Alternatif-