FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 23:49  

Dinozorları evcilleştirip, avlanmaya çıkın!

ARK: Survival Evolved | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 29 Ağustos 2017
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 28.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
ARK: Survival Evolved, Başta Studio Wildcard şirketi olmak üzere bir çok şirket tarafından geliştirilmiş, birinci şahıs gözünden oynanan, açık dünya, aksiyon, macera fps, ve hayatta kalma oyunudur. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarda, istekleriniz doğrultusunda, evrenin kaynaklarını kullanın!  

ARK: Survival Evolved, Ölmek ve donmak üzere olan bir insan olarak, ARK adında ki bu adada yemek yemeli, su içmeli, barınak inşa etmeli ve yeni giyecekler bulmalısınız. Canavarlar ile savaşırken, hayatta kalıp, evreni keşfedin. Evreni daha kolay bir hale getirmek için, başta dinozorlar olmak üzere diğer vahşi hayvanları evcilleştirip, avlanmaya çıkın; düşmanlarınıza, korku salın!


Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; GTA 5
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7/8.1/10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB
  Sabit Disk:60 GB kullanılabilir alan
Fragman
ARK: Survival Evolved İndir
(Ana oyun başta olmak üzere, daha önce çıkmış tüm güncellemeleri, ek paketleri ve içerikleri kapsamaktadır. Aynı zamanda oyunun en güncel ek paketi olan ABERRATION sürümüdür.)
-Alternatif-