FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 09:27  

Tekrardan Billie Lurk'un rolünü üstlenip, suikastlarınıza devam edin

Dishonored: Death of the Outsider | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 15 Eylül 2017
 Tür: Gizlilik
 Platform: PC
 Sürüm: SteamPunks
 Boyut: 28 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Dishonored: Death of the Outsider, Arkane Studios tarafından geliştirilip, Bethesda Softworks tarafından dağıtılmıştır. Serinin başarılı olan Dishonored 1 ve Dishonored 2 oyunlarının ardından, serinin üçüncü oyunu olarak çıkışını yapmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan, hikaye odaklı, gizlilik, aksiyon ve macera oyunudur. 15 Eylül 2017 tarihinde satışa çıkarılmıştır. 

Dishonored: Death of the Outsider, Olağanüstü bir suikast serisi başlatmak için akıl hocası Daud'la tekrar bir araya geldiğinde, kötücül bir doğaüstü katil ol ve tanınmış Billie Lurk rolünü üstlen. Dishonored 2'nin imzası bulunan oyun ve sanat stiline dayanan Death of the Outsider, vahşi dövüş sistemleri, benzersiz seviyeli tasarım ve her seçiminize cevap verecek sürükleyici öykü anlatımı da dahil olmak üzere tüm serilerdeki karakteristik özelliklere sahiptir.
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; The Forest
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci:Intel i5-2400 (4 core)/AMD FX-8320
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVidia GTX 660 2GB/AMD Radeon 7970 3GB
  Sabit Disk:32 GB kullanılabilir alan
Fragman
Dishonored: Death of the Outsider İndir
-Alternatif-