FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 16:19  

Kıyamet sonrası, donmuş bir çölde ash ile hayatta kalmalısınız

Fade to Silence | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 14 Aralık 2017
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Erken Erişim
 Boyut: 11.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Fade to SilenceBlack Forest Games adlı şirket tarafından geliştirilen, şu anlık erken erişim aşamasında olan üçüncü şahıs perspektifinden oynanan hayatta kalma ve rol yapma oyunudur. Oyun, geliştirme aşamasında olup, güncellenmektedir. Fade to Silence 14 aralık 2017 tarihinde çıkış yapmıştır.

Fade to Silence, Açlık ve korkunç vahşi canavarların yanı sıra dondurucu soğuk ile olan savaşında hayatta kalabilir misin? Oyuncu olarak, doğal ama acı çeken bir lider olan Ash'in rolünü üstleniyorsunuz. Bu rolde, kıyamet sonrası donmuş bu çölde hayatta kalmalı, ev inşa etmek için gerekli kaynakları bulmalı, açlık ile baş etmeli ve canavarlardan kendinizi korumalısınız. Kaynakları idareli kullanmalı, alet ve edavatları yükseltmelisiniz. Ash'i bekleyen en büyük tehlike, hazır olmadığı veya beklemediği bir zamanda kar fırtınasına yakalanmak; böyle bir durumda tüm yeteneklerinizi sergilemelisiniz! 

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Conan Exiles
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64bit
  İşlemci:Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 270 2GB
  Sabit Disk:30 GB kullanılabilir alan
Fragman
Fade to Silence İndir
-Alternatif-