FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 15:27  

Gizemli olduğu kadar çekici olan haritayı baştan aşağı keşfedin

Assassin's Creed Origins | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2017
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 55 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Assassin's Creed Origins, Popüler Assassin's Creed serisinin en güncel oyunu Origins ile seri yepyeni bir atmosfere, yepyeni bir konsepte geçiş yapıyor. Daha önce seride bulunmamış bir çok özellik, bir çok motif bu oyun ile birlikte serinin içine dahil oluyor. Assassin's Creed Origins, Denuvo tarafından korunmaktaydı, fakat 3 şubat 2018 itibari ile CPY tarafından kırıldı. Ve aynı zamanda bir kaç gün içinde oyun sitemize eklendi.

Assassin's Creed Origins, Yepyeni bir başlangıç! Antik Mısırın o şaşalı çöllerindeyiz. Görkemli olduğu kadar entrikalar ile dolu olan bu dönemde, bir çağı kapatıp yeni bir çağ açacak iktidar savaşları başlayacak. 

Assassin's Creed Origins'de haritaya Nil gölünden başlayarak baştan sona keşfet, zararlı düşmanları ve yaratıkları etkisiz hale getirirken, piramitlerin ve çölün gizemini çöz. Bu keşifte unutmayacağın güçte karakterler ile karşılaşacaksın.
Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; Middle-earth: Shadow of War
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletimSistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  İşlemci:Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD R9 270  2GB VRAM
  Sabit Disk:42 GB kullanılabilir alan
Fragman

Assassin's Creed Origins Torrent İndir

-Alternatif-