FIFA 18 İndir Watch Dogs 2 İndir Assassin's Creed Origins Torrent İndir Middle-earth: Shadow of War indir Battlefield 1 İndir Total War: WARHAMMER 2 İndir The Evil Within 2 indir GTA 5 Torrent İndir Pes 2018 İndir Call of Duty WWE2 İndir

Ekleyen: Tarih: 15:45  

Hayatta kalma ve korku üzerine dayalı psikolojik bir deneyim

Remothered: Tormented Fathers | Torrent İndir |

 
 Çıkış Tarihi: 30 Ocak 2018
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 6.7 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
  
Görüntüler Hakkında  
Remothered: Tormented Fathers, Bağımsız bir şirket olan Stormind Games tarafından geliştirilmiştir. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, psikolojik korku, aksiyon ve macera oyunudur. Bir süre beta sürecinin ardından, 30 ocak 2018 tarihinde tam sürümü çıkış yapmıştır.

Remothered: Tormented Fathers, Aşırı gerçekçi oynayışıyla film tadında geçen bir hayatta kalma-korku ve macera üçlemesidir. Alışılmış korku türünün dışında yer alan bu oyun, psikolojiye odaklanmıştır; sıra dışı kişilikler ve düşmanlar ile karşılaşırken, hiçbir zaman gerilim ve gizem eksik olmayacak. Pek çok hayatta kalma yolu var, ister savaşın, ister saklanın, ister kaçın; stratejinizi belirleyin ve hayatta kalın! Filmlerini anımsatan sahneler, sesli ipuçları, gerçekçi bulmacalar ve oyuna uyumlu üstün müzikler ve daha nicesi!

Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz; The Evil Within 2
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletimSistemi:Windows 7 64-bit
  İşlemci:Dört çekirdek Intel veya AMD 2.5 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 470 GTX / AMD Radeon 6870
  Sabit Disk:10 GB kullanılabilir alan
Fragman
Remothered: Tormented Fathers İndir
-Alternatif-