"target="_blank"

A Plague Tale Innocence

 


A Plague Tale Innocence, Asobo Studio tarafından geliştirilip, Focus Home Interactive şirketi tarafından yayımlandı. Üçüncü kişi bakış açısından oynanır. Aksiyon ve macera kategorisinde yer alan bir video oyunudur. Gizlilik de barındırmaktadır. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında 14 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

A Plague Tale Innocence Torrent indir

A Plague Tale Innocence, Oyun iki kardeşin hikayesini oyunculara sunmaktadır. Amicia ve bu kızın küçük erkek kardeşi olan Hugo Fransa’da gerçekleşen Yüzyıl savaşı ve kara vebaya karşı hayatta kalmalıdır. Oyun boyunca oyuncular gizlenmeli ve hayatta kalmalıdır. Aksiyon ve macera durmayacak. Tarihin karanlık dakikalarına bu oyunda tanıklık edeceksiniz. Bir kızın ve kardeşinin dramatik hikayesini gözlemleyeceksiniz. 2019 senesinin dikkat çeken oyunlarından birisidir. Sitemize çıktığı gün eklenmiştir. 14 Mayıs 2019’da çıktı. Codex ve Repack tarafından kırıldı. Codex sürümü tam sürümdür. Repack sürümü oyunun bazı gereksiz bölümlerini oyundan kaldırır ve böylelikle düşük dosya boyutu sunar. İndirme hızınız düşükse, repack sürümünü indirebilirsiniz. Metacritic web sitesine göre oyun eleştirmenlerden genellikle olumlu yorumlar almıştır. Oyun Steam’de oyuncular tarafından incelendi. Altı yüz kişi oyuna inceleme yazmıştır. Bu incelemelerin %93’ü olumlu yöndedir. Bu nedenle hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından beğenilmiş bir oyun olmuştur. Hikayeye sahiptir. Bu türdeki oyunları sevenlerin hoşuna gidecektir. Hikayeli oyunlardan hoşlananlara tavsiye ederiz! İyi eğlenceler!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/10 64 BIT
 İşlemciIntel Core i3-2120 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
 Bellek8 GB RAM
 Ekran Kartı2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
 Sabit Disk50 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 14 Mayıs 2019
 Tür: Macera
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex – Repack
 Boyut: 38 – 12 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir