A Way Out + Türkçe Torrent İndir

 

A Way Out, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 23 Mart 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldükten iki hafta sonra bir milyon kopyadan fazla satarak ticari bir başarı oldu. Bunun yanında oyuncuların beğenisini de kazandı. İnceleme toplama sitesi olan Metacritic’in verilerine göre oyun “çok olumlu” yorumunu eleştirmenlerden almıştır. Oyun son derece popüler olan Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmiştir. Arkadaşlarınız ile aynı bilgisayardan oyunu oynayabilirsiniz. Ayrılmış ekran, yani “split screen” ile oynayabilirsiniz. Sizlere hem CPY hem de REPACK sürümünü indirme bağlantılarının olduğu bölümde sunduk. Eğer internetinizin indirme hızı düşükse, REPACK sürümünü indirip kurabilirsiniz. Sorunsuzdur. Ayrıca TÜRKÇE yamayı da sizlere sunduk. Kurulum için yorumlar kısmındaki videoyu izleyin! Tadını çıkartın!

A Way Out, Hazelight Studios tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Aksiyon ve macera türünde yer alan bir video oyunudur. Brothers: A Tale of Two Sons adlı düşük bir bütçeli oyundan sonra, Josef Fares adlı kişinin yönettiği ikinci oyundur. Oyunun tek oyunculu modu bulunmamaktadır, oyuncular ya “online – local” oynayacaklar ya da aynı cihaz üzerinden ayrılmış ekrandan oynayabilecekler. Oyun iki kişi ile oynanmaktadır. Ve bir hapishaneden kaçış hikayesini anlatmaktadır. Bu macerada iki oyuncu da birbirlerine destek olmalı ve hapishaneden kaçmalıdırlar. Üçüncü şahıs bakış açısından oynanır. Oyun direkt olarak “co-op” moduna odaklanmıştır ve bu nedenle oynanabilmesi için iki kişinin aynı anda oynaması gerekmektedir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Observer


Görüntüler 
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 BİT
  İşlemci: Intel core i3-2100T @ 2.5GHz/AMD FX 6100
  Bellek: 8GB RAM
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650Ti 2GB, AMD Radeon HD 7750 2GB
  Sabit Disk: 25GB Boş alan
Fragman


 Çıkış Tarihi: 23 Mart 2018
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: CPY / REPACK
 Boyut: 21.3 / 14 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“türkçe yama kurulumu için aşağıda yer alan yorum kısmındaki videoyu izleyin.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir