"target="_blank"

Act of Aggression Torrent İndir

 

Act of Aggression Torrent İndir

Act of Aggression, Eugen Systems tarafından geliştirilip, Focus Home Interactive tarafından yayınlanmıştır. Tepeden bakış açısı ile oynanan gerçek zamanlı strateji oyunudur. Taktiklerinizi geliştirin, hızlı davranın, harita kontrolünü sağlayın ve savaşın galibi olun! Oyunun sitemizdeki sürümü REBOOT sürümüdür. Bu sürüm, birçok yeniliği içinde barındırmaktadır. 2 Eylül 2015 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Eğer modern bir gerçek zamanlı strateji oyunu arıyorsanız, bu oyun tam sizlik!

Her biri en modern ve prototip askeri silahlarla donatılmış üç ayrı gruba rastlarken, dünyanın en uçucu çatışma bölgelerinden birine girerek seri üretim üsleri kuruyor, kaynak tedarik hatları kuruyor ve Eugen Systems’in patlayıcı RTS’sinde savaş açıyor. 3 Ayrı gruptan birini seçin ve hızlı bir şekilde askeri üssünüzü kurun. Ardından kaynak tedarik etmelisiniz. Gerekli kaynakları tedarik ettiken sonra modern ve güçlü ordunuzu hazırlayıp diğer birliklere saldırın ve onları yerle bir edin! İyi eğlenceler dileriz…


Oyun’dan Görüntüler

 

 

 

Asgari Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi:Windows Vista / Windows 7 / WINDOWS 8
İşlemci:AMD / Intel çift çekirdekli 2.5 GHZ
Bellek:2048 MB RAM
Ekran Kartı:512 MB% 100 DIRECTX 10 UYUMLU AMD RADEON HD 4870
Sabit Disk:15 GB Kullanılabilir alan
Oynanış Videosu

 Çıkış Tarihi: 2 Eylül 2015
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 13.11 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir