"target="_blank"

Age of Civilizations 2 Torrent İndir

 


Age of Civilizations 2, Oyun insanlık tarihinin her aşamasında oynanabilmektedir. Medeniyetin ve insanlığın ilk kurulduğu tarihlerden, uzak geleceğe kadar oynanış senaryoları sunar. Bu çeşitlilik, oyunculara oyunu yüzlerce kez tekrardan oynama fırsatı sunar. Ana amacınız askeri ve diplomasi yollarını kullanarak dünyayı tek bir çatı altında birleştirmek ya da kontrol ettiğiniz devlet ile tüm dünyayı fetih etmek! Dünya sizden sonra berbat bir halde mi olacak yoksa ferah içinde, barış dolu mu olacak? Seçim tamamen sizin. Oyunun mekaniklerini öğrenmek başlarda basittir, fakat ustalaşmak vakit ister ve bir yandan da zordur. Dolayısıyla kolayca öğrenebileceğinizden dolayı başlarda zevk alacaksınız, ancak daha fazlası için oyunu öğrenmeniz gerekecek. Oyun, herkesin bildiğin telifsiz savaş müziklerine sahiptir. Bu nedenle oyuncuyu kendine daha da bağlar. Strateji türündeki oyunları sevenlere tavsiye edebilirim. Bizzat denedim. Keyfini çıkarın!

Age of Civilizations 2, Łukasz Jakowski adlı bağımsız ve sadece tek bir kişi tarafından geliştirilmiştir. Düşük bir boyuta sahiptir. Tepeden bakış açısıyla oynanan tur bazlı strateji oyunudur. 22 Kasım 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Oyun ucuz bir fiyat (5 dolar) ile çıkışını gerçekleştirdi. Türk parası ile 11.50 TL’ye piyasaya sürülmüştür. Bu nedenle oyuncular oyunu fiyat yönünden beğendiler. Oyun, strateji türüne her ne kadar yenilik getirmese de, yeni mekanikler ve detaylı diplomasisi sayesinde ön plana çıktı. Ve bunların yanında düşük boyutu, ucuz fiyatı da oyunu daha da cazip kıldı. Sitemize tekrardan bekleriz!

Tavsiye Oyun: Europa Universalis 4


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiMicrosoft® Windows Vista®/XP®/7®/8®/10®
 İşlemci1.8 GHz tek çekirdek
 Bellek1 GB RAM
 Ekran Kartı
 Sabit Disk380 MB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 22 Kasım 2018
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Ali213
 Boyut: 220 MB
 İndirme Seçenekleri: ZippyShare

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir