Age of Empires 3 Torrent İndir

 


Age of Empires 3 Torrent İndir

Age of Empires 3, Microsoft Corporation’ın Ensemble Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft Game Studios tarafından yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Mac sürümü 21 Kasım 2006’da Kuzey Amerika’da ve 29 Eylül 2006’da Avrupa’da piyasaya sürülürken, PC sürümü 18 Ekim 2005’te Kuzey Amerika’da ve 4 Kasım 2005’te Avrupa’da piyasaya sürüldü. Glu Mobile tarafından geliştirilen oyunun bir N-Gage versiyonu 28 Nisan 2009 tarihinde piyasaya sürüldü. Age of Empires serisinin üçüncü oyunudur ve Age of Empires II’nin devam oyunudur. Keyifli oyunlar! 

Ensemble Studios tarafından geliştirilip, Microsoft Studios tarafından dağıtılmıştır. Gerçek zamanlı strateji oyunlarının atalarından olan serinin, en gelişmiş sürümü olup, günümüze her ne kadar eski olsa da, oynanışından veyahut heyecanından hiçbir şey kaybetmemiştir. Age of Empires 3, 18 Ekim 2005’de çıkış yapmıştır. Oyun yaklaşık 1492 ve 1876 M.S. arasında, Amerika ve Avrupa kolonizasyonunu canlandırıyor. Oyun içinde oynanabilir on dört medeniyet vardır. Age of Empires III, seride, özellikle gerçek zamanlı strateji ve rol yapma özelliklerini birleştiren “Home City” in eklenmesiyle çeşitli yenilikler yaptı. İki genişleme paketi piyasaya sürüldü: the first, Age of Empires III: The WarChiefs, 17 Ekim 2006’da piyasaya sürüldü ve üç Kızılderili uygarlığı tanıttı; ikinci, Age of Empires III: Asya hanedanları, 23 Ekim 2007’de piyasaya sürüldü ve üç Asya uygarlığı içeriyordu.

Age of Empires 3, Kampanyayı bitirip, oyunu öğrendikten sonra çarpışma modunda kendinizi bilgisayara karşı test edin. Onlarca devletin içinden birisini seçin ve hızlı bir biçimde inşa ederek büyümeye bakın. Kendinizi, ödüllü strateji oyununa bırakın ve zevkini yaşayın! Yeni Dünya’da yeni topraklar keşfetmek isteyen Avrupa devletlerini seçin ve Age of Empires 3‘de ortalığı bir birine katın. Age of Empires III Mayıs 2008 itibariyle 2 milyondan fazla kopya sattı. Olumlu eleştiriler almanın yanı sıra, Gamespy’nin “2005’in en iyi gerçek zamanlı strateji oyunu da dahil olmak üzere birçok ödül topladı ve 2005’in en çok satan oyunlarından birisi oldu. 2007 yılında, Age of Empires III, o yıl satılan 313.000’den fazla kopya ile yedinci en çok satan bilgisayar oyunu oldu.

Oyuncular inşa edilmiş bir şehir merkezi ya da silahlı bir kaşif ve mütevazı sayıda köylüye dönüşecek bir vagon ile başlarlar. Oyuncular Haritayı keşfederler ve ek birimler ve binalar inşa etmek ve yükseltmeleri veya teknolojileri araştırmak için kullanılan kaynakları toplamaya başlarlar. Birim eğitmek, bina inşa etme, düşman birimlerini öldürme vb. gibi eylemler oyuncuya deneyim puanı kazandırır. Belirli deneyim noktası eşiklerinde, oyuncular, birimler, yükseltmeler veya kaynaklar içerebilen oyuncunun kendisinin belirlediği bir takım kartlardan özellikler kazanırlar (seçilmiş özel bir birim, yüz odun, beş köylü gibi). Herkese iyi eğlenceler dileriz… 


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:64 MB NVIDIA GeForce 6800 veya ATI Radeon X1300
  Sabit Disk:12 GB HD alanı
Fragman

 Çıkış Tarihi: 4 Kasım 2005
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Prophet
 Boyut: 2.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir