"target="_blank"

Agony Torrent İndir

 

Agony Torrent İndir

Agony, Cehennemde geçen birinci kişi gözünden oynanan korku ve hayatta kalma türünde bir video oyunudur. Yolculuğunuza geçmişinize dair herhangi bir anı sahibi olmadan cehennemin derinliklerinde acı çeken bir ruh olarak başlayacaksınız. Sitemizde bulunan sürüm tam versiyondur. Yaşı küçük olan oyunculara tavsiye etmiyoruz. Sıradan bir korku oyununda çok, daha ağır yönlü ve küçüklerin oynaması uygun değil. Tavsiyemizi göz önünde bulundurunuz! İyi eğlenceler dileriz…

Agony, Madmind Studio tarafından geliştirilen ve PlayWay tarafından yayınlanan, 2018 yılında çıkış yapmış karanlık fantezi, hayatta kalma ve korku türünde bir video oyunudur. Oyuncular geçmişleri hakkında herhangi bilgileri olmadan cehennemin derinliklerinde eziyet çeken bir ruh olarak yolculuğa başlarlar. Sitemizden bu oyunu rahatlıkla indirip, ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Keyfini çıkarın!

Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyuncu, cehenneme mahkum edilen şehitlerden birini kontrol ediyor, Amraphel (aka Nimrod), Cehennemin yaratıcılarından biri olan kırmızı Tanrıçayla tanışmakla görevlendirildi. Diğer şehitlerin aksine, oyuncu hem diğer şehitlere hem de daha sonra oyunda, daha az ve daha yüksek iblislere sahip olma kabiliyetine sahiptir ve onlara özel yeteneklere erişim sağlar. Çömelme ve nefes tutma gibi mekanikleri kullanarak, iblisleri önleyebilirsiniz. Saklanmanın yanı sıra, oyuncunun yeni alanların kilidini açmak için bulmacaları çözmesi gerekiyor. Oyuncunun toplayabileceği gizli heykellerin yanı sıra keşfedilebilecek resimler de var.

Tavsiye Oyun: Skyrim 5 Torrent


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
  İşlemci:AMD Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:2GB / Radeon R9 200 Series or Nvidia GeForce GTX660
  Sabit Disk:40 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 22 Kasım 2016
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 13 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir