"target="_blank"

American Fugitive

 


American Fugitive, Tepeden bakış açısı ile oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Fallen Tree Games Ltd adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, Curve Digital tarafından yayımlanmıştır. Babanızın katilini bulmak için maceraya atılacaksınız. Suçluyu bulmak için her riske gireceksiniz. Suç dolu yer altı dünyasında heyecan verici görevleri ele alın ve sadece polislerin seni yakalamasına izin verme. Düşük bir boyuta sahiptir. Farklı bir oyun arıyorsanız, tavsiye edebileceğimiz oyunlardan birisidir.

American Fugitive Torrent indir

American Fugitive, Klasik GTA serisinin ilk oyunlarından ilham almıştır. 3D grafikli modern “sandbox” deneyimi sunuyor. Açık bir dünyaya sahiptir ve oyun tek oyunculu kampanyaya sahiptir. Belirli bir hikayesi vardır. TimeSplitters, Crysis, Black, ve Goldeneye 007: Reloaded gibi AAA oyunları geliştiren kişilerin yeni kurduğu Fallen Tree Games firması tarafından geliştirilmiştir. Redrock şehrine hoş geldiniz. Suçların patlama yaptığı bu yeni Amerikan kentinde maceraya atılacaksınız. Keyifli oyunlar dileriz… 


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7, 8, 8.1, 10 64 BIT
 İşlemciIntel Core2 Quad Q9550 (4 * 2830) / AMD Athlon X4 740
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GT 460 (1024 MB) / Radeon 7770 (1024 MB)
 Sabit Disk2 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 21 Mayıs 2019
 Tür: Aksiyon
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 1.1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir