"target="_blank"

Amnesia: The Dark Descent Torrent İndir

 


Amnesia: The Dark Descent Torrent İndir

Amnesia: The Dark Descent, Microsoft Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemleri için 2010’da, PlayStation 4 platformu için 2016’da ve 2018’de Xbox One için yayımlanan Frictional Games’in bir video oyunudur. Oyunun genel mantığı, canavarlardan ve diğer korkutucu şeylerden kaçınarak akıl sağlı mekanizmasını korumaya odaklanmıştır. Oyuncular, karanlık ve kötü bir his yayan kaleyi keşfeden Daniel adlı bir kahramanı canlandırılıyor. Oyun, Bağımsız oyunlar Festival’den iki ödül ve çok sayıda olumlu eleştiriler alarak kritik derecede iyi karşılandı. Birinci şahıs perspektifinden oynanan bağımsız bir korku-gerilim oyunudur. Canavalardan, karanlıktan kaçınarak akıl sağlığınızı koruyun. Bulmacaları çözün ve hikaye de ilerleme kaydedin. Keyifli oyunlar. 

Orijinal olarak çevrimiçi dağıtım yoluyla bağımsız olarak yayınlanan oyun, o zamandan beri Rusya ve Doğu Avrupa’daki 1C Şirketi ve Kuzey Amerika’daki THQ tarafından perakende olarak yayınlandı. Buna ek olarak, oyunun müziği satın alınabilir. Ayrıca “Özel Öykü” oyun modu için birçok hayran yapımı genişleme ve hikaye oyuna ücretsiz genişleme olarak eklendi. The Dark Descent, Amnesia: Justine genişlemesi ve devamı olan Amnesia A Machine for Pigs Koleksiyonu, 22 Kasım 2016 tarihinde PlayStation 4 ve 28 Eylül 2018’de Xbox One için yayınlandı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/7
  İşlemci:2.0Ghz
  Bellek:2 GB
  Ekran Kartı:Radeon X1000/GF 6
  Sabit Disk:3GB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 8 Eylül 2010
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 969 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir