"target="_blank"

Among the Sleep Torrent İndir

 


Among the Sleep Torrent İndir

Among the Sleep – Enhanced Edition, Bağımsız bir şirket olan Krillbite Studio tarafından geliştirilmiş, birinci şahıs perspektifinden oynanan korku-macera oyunudur. Bu sürüm geliştirilmiş versiyonudur . İki yaşındaki küçük bir çocuğun gözünden oynadığınız, kabuslar içinde annenizi aradığınız bir macera. Oyun, korkuyu, dövüş ve puanlar ile değil, araştırma ve atmosfer ile sağlar. Oyunda korumasız ve korkmuşsunuzdur, anlamadığınız olayları kavramaya çalışarak, aynı zamanda gergin bir atmosferin içindesinizdir. Keyifli oyunlar…

Norveçli geliştirici Krillbite Studio tarafından Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen birinci şahıs gözünden oynanan hayatta kalma korku aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Bilgisayar için 29 Mayıs 2014 tarihinde Kuzey Amerika ve Avrupa’da çıkış yaptı. PlayStation 4 sürümü 10 Aralık 2015’te, Xbox One sürümü 3 Haziran 2016’da yayınlandı. Enhanced Edition adından bir yeniden yapım, 2 Kasım 2017’de bilgisayar için yayınlandı; sizlere sitemizde bu yeniden yapımı sunuyoruz! PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için 29 Mayıs tarihinde çıkış yaptı.

Çocuk bakış açısından oynanan bir keşif, macera ve korku oyunudur. Oyuncu, imleci hareket ettirmek veya gezinmek için hareket ettirebilir, ikincisi daha hızlıdır ve yolu tıkayan engellerin üzerinden kaydırmak için gereklidir. Koşmak da uygun bir seçenektir, ancak oyuncu çok uzun bir süre koşarsa, yere düşecektir, küçük bir çocuğu canlandırdığınızı unutmayın!. Nesneler ile etkileşime geçip, onları itebilir ya da kapı ve pencereleri açabilirsiniz. Bazen, kapıları açma kolu oyuncuya ulaşamayacak kadar uzundur, bu durumda oyuncunun ilave yükseklik için sandalyeleri itmesi ve tırmanması gerekir. Sandalye dışında, oyuncu ulaşılamaz çıkıntılara ve yüksekliklere ulaşmak için kutular, masalar ve çeşitli şeylere tırmanabilir. Bazı nesneler atılıp atılabileceği gibi tutulabilir. Diğerleri envantere kaydedilebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.

Oyunun büyük bir bölümünde, oyuncuya, çocuğun babasının doğum günü hediyesi olan Teddy adındaki duygusal bir oyuncak ayı eşlik ediyor. Oyuncu, karanlık ortamlarda Teddy’e sarılarak ışık kaynağı kazanır ve bu ortamlarda dolaşabilir. Işık bir süre sonra söner, ancak kullanılmazsa şarj olur. Oyun boyunca, oyuncuyu iki canavar takip eder. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:WindowsXP SP2
  İşlemci:Dual core 2.4GHz
  Bellek:2048 MB RAM
  Ekran Kartı:512MB VRAM
  Sabit Disk:2 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2017
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 2.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir