"target="_blank"

Another Brick in the Mall Torrent İndir

 


Another Brick in the Mall, The Quadsphere adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayılandı. Son derece düşük bir boyuta sahiptir. 3 Kasım 2016 tarihinde erken erişim aşamasında olarak Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Oyun hala erken erişimdedir ve oyuncuların geri bildirimi ile geliştirilmeye devam etmektedir. Sizlere sitemizde oyunun en güncel sürümünü sunduk. Bu oyunda bir AlışVeriş Merkezi (AVM) kuracaksınız. Ekonomiyi yöneteceğiniz simülasyon oyunudur. Eğer bu tarzda inşa etme, yönetme oyunlarını seviyorsanız, sizin için güzel bir çerezlik oyun olabilir. Oynanış videolarını izleyerek oyunu öğrenebilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Another Brick in the Mall, Devasa bir alışveriş merkezi inşa et ve yönet. Dükkanlar, kafeler, süper marketler, restoranlar, sinema salonları ve bowling oynamak için alanlar ve daha birçok şeyi inşa edin. Bu devasa iş yerine en iyi elemanları alın ve gelecek müşterilerinizi adeta sağın! Alışveriş merkezinizi diğer yollar ile bağlayın ve böylelikle yeni müşteriler çekin. Süper marketinizi geliştirdikten sonra kahve dükkanı, restoranlar gibi mekanlar açarak cironuzu yükseltin. Müşterilerin arabalarını park etme sorununu çözün. Otobüs durakları ayarlayın. Yeraltı otoparkları inşa edin. Bu zorlu girişime kısıtlı bir yatırım ile girdiniz, bundan dolayı para yönetimini iyi ayarlamak, sizin başarıya ulaşmanızda ki tek yol. Bundan dolayı sahip olduğunuz parayı iyi kullanın ve bu yatırımdan daha çok para kazanın. Tadını çıkartın!

Tavsiye Oyun: Prison Architect


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 SP1/8.1/10
 İşlemciCore i3 2.2GHz 4 çekirdek
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GT 640, GT 750M 2GB bellek
 Sabit Disk300 MB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 3 Kasım 2016
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: v0.23
 Boyut: 55 MB
 İndirme Seçenekleri: ZippyShare

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir