"target="_blank"

Assassin’s Creed Odyssey

 


Assassin’s Creed Odyssey, Başlıca Ubisoft Québec tarafından geliştirildi, bu stüdyo en son Assassin’s Creed: Syndicate‘i geliştirmişti. Bu oyunun konsepti, Syndicate’in geliştirme aşamasının sonlandığı 2015 yılında ortaya çıkmıştır. Odyssey ile bir rol yapma vari oyununa geçiş yaparken, oyuncu seçimi fikriyle ilgili olarak The Witcher 3, Fallout ve The Elder Scrolls gibi dev oyunlardan ilham alındı. Geliştiriciler, Assassin’s Creed: Origins’i geliştiren stüdyo ile bir konuşma yaptılar ve bu stüdyonun Ubisoft Québec’e tavsiyesi, seriyi, yeni rol yapma elementleri ile daha ileriye taşıma üzerineydi. Antik Yunan ortamı, serinin fanları tarafından belirlenmiştir. Geliştirici ekip, oyunculara dinleyerek ona göre bir ortam inşa etmiştir. Tadını çıkartın!

Assassin’s Creed Odyssey Torrent İndir

Assassin’s Creed Odyssey, Origins oyunu ile birçok benzer grafik teknolojisi taşır. Oyunda çok fazla renk kullanılmıştır ve en önemlisi, ortamları mümkün mertebe canlı renkler ile tasvir etmişlerdir. Bunun nedeni, Antik Yunan insanlarının şehirlerini tanrıların inşa ettiğine inanmalarıdır, geliştirici ekip de buna uyarak ortamı inşa etmiştir. Antik Yunanistan’ın “sıradan” tasvirlerine karşı, beyaz ve altın üzerine vurgu yapıldı. Sonuç olarak tarihsel açıdan doğruluk ve canlılık arasında bir orta zemin olması amaçlanmıştır.

Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanmaktadır. Assassin’s Creed serisinin 11. büyük, genel olarak ise 21. oyunudur. 2017 senesinde çıkış yapmış Assassin’s Creed Origins‘in devam oyunudur. M. ö. 431 yılında kurulan arsa, Atina ve Sparta arasındaki Peloponnesian Savaşının kurgusal bir tarihini anlatıyor. Oyuncular, ailelerini birleştirmeye ve malign bir kült ortaya çıkarmaya çalışırken her iki taraf için savaşan bir erkek veya kadın paralı asker (antik Yunan: μίσθιος misthios) kontrol ederler.

Oyun, 5 Ekim 2018 tarihinde, Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One ve (sadece Japonya’da Nintendo Switch) için dünya çapında piyasaya sürüldü. 2019 yılında Google Stadia için piyasaya sürüldü. Genel olarak olumlu eleştiriler aldı, açık dünyası, görselleri, dövüşü, hikayesi ve karakterleri için övgüler aldı. Oyunun “şişkinlik” hissi vermesi ve mikro işlemler nedeni ile olumsuz yorumlar aldı. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: Styx: Shards of Darkness


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64 BIT
 İşlemciAMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 – 1200, Intel Core i5 2400 3.1 GHZ
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıAMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 660
 Sabit Disk46+ GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 5 Ekim 2018
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 62 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir