"target="_blank"

Assassin’s Creed Origins Torrent İndir

 

Assassin’s Creed Origins Torrent İndir

Assassin’s Creed Origins, Popüler Assassin’s Creed serisinin en güncel oyunu Origins ile seri yepyeni bir atmosfere, yepyeni bir konsepte geçiş yapıyor. Daha önce seride bulunmamış bir çok özellik, bir çok motif bu oyun ile birlikte serinin içine dahil oluyor. Assassin’s Creed Origins, Denuvo tarafından korunmaktaydı, fakat 3 şubat 2018 itibari ile CPY tarafından kırıldı. Ve aynı zamanda bir kaç gün içinde oyun sitemize eklendi. Keyifli oyunlar dileriz…

Assassin’s Creed Origins, Yepyeni bir başlangıç! Antik Mısırın o şaşalı çöllerindeyiz. Görkemli olduğu kadar entrikalar ile dolu olan bu dönemde, bir çağı kapatıp yeni bir çağ açacak iktidar savaşları başlayacak. Assassin’s Creed Origins’de haritaya Nil gölünden başlayarak baştan sona keşfet, zararlı düşmanları ve yaratıkları etkisiz hale getirirken, piramitlerin ve çölün gizemini çöz. Bu keşifte unutmayacağın güçte karakterler ile karşılaşacaksın. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz.

Assassin Creed Origins, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan; üçüncü şahıs perspektifinden oynanan aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Assassin Creed serisinin onuncu büyük oyunudur ve 2015 Assassin’s Creed Syndicate‘in varisidir. 27 Ekim 2017’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, Eski Mısır’da Ptolemaic döneminin (49-47 milattan önce) bitimine yakın bir zamanda başladı ve gerçek dünyanın gizli kurgusal tarihini anlattı. Hikaye, Bayek adında bir “Medjay askerini” ana karakter alıyor ve özgürlüğü teşvik ederek barış için savaşan Suikastçilerin Kardeşliği ile Eskiler Düzeni’nin, Tapınakçı Düzenin öncülüğünü yapan – Eskilerin Düzeni ile arasındaki asırlık çatışmanın kökenini araştırıyor.

Origins, eleştirmenler tarafından hikayesi, karakterleri, seslendirmesi, yenilenmiş oynanış sistemi, sürükleyici Mısır dünyasını, tarihsel gerçekçiliği ve görüşü nedeni ile övgüler aldı. Bunun yanı sıra eleştirmenler, karakterin yürüme hızı ve bazı teknik sorunlar yüzünden oyunu eleştirdi. Oyunu, Klasik Yunanistan’da geçen ve 5 Ekim 2018’de piyasaya sürülen Assassin Creed Odyssey takip etti. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Extinction


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletimSistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  İşlemci:Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD R9 270  2GB VRAM
  Sabit Disk:42 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2017
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 55 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir