Assassin’s Creed Rogue Torrent İndir

 


Assassin’s Creed Rogue, Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen ve Ubisoft şirketi tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera türünde video oyunudur. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanır. Parkur unsurlarını içerir. Ana odağı gizlilik üzerinedir. Kendine özgü bir açık dünyası vardır. Assassin’s Creed serisinin yedinci ana (büyük) oyunudur ve 2013 yılında çıkmış Assassin’s Creed IV: Black Flag ile 2012 yılında çıkmış Assassin’s Creed 3 arasında yer alır ve oyunun son misyonu 2014 yılında çıkmış Assassin’s Creed Unity’nin bir prologudur. Herkese iyi eğlenceler dileriz. 

Assassin’s Creed Rogue, Assassin’s Creed serisindeki PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayınlanan son oyun oldu. Geliştirici şirket Ubisoft, bu platformlar için Just Dance dışında oyun yayımlamayacağını duyurdu. Oyun ilk olarak Kuzey Amerika, Avustralya, Avrupa ve Japonya’da Kasım ve Aralık 2014’te PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüldü. 10 Mart 2015 tarihinde ise Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Bir yeniden yapım (remastered) sürümü PlayStation 4 ve Xbox One için 20 Mart 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyun gerçek dünya olaylarını içeren kurgusal bir tarihte geçmektedir. Barış için savaşan Suikastçiler ile Barışı kontrol etmek isteyen Şövelyeler arasında asırlarca süren bir hikayeyi anlatmaktadır. Oyun 18. yüzyılın ortalarında, Yedi Yıl Savaşları sırasında geçmektedir. Oyuncular Shay Patrick Cormac adında, ilk başta bir Suikastçi olan ve daha sonra bu kardeşliğe ihanet ederek Şövelyeler tarafına geçen birisini kontrol edecekler. Shay Patrick Cormac, Suikastçi grubunda yer alan üyeleri avlamaktadır. Bu macera boyunca birçok engel ile karşılaşacaksınız. Tadını çıkartın!

Tavsiye Oyun: Dishonored 1


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 SP1 or Windows 8/8.1
 İşlemciIntel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartınVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM)
 Sabit Disk12 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 10 Mart 2015
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 7.72 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir