Assassin’s Creed: Syndicate Torrent İndir

 

Assassin's Creed: Syndicate Torrent İndir


Assassin’s Creed: Syndicate Torrent İndir

Assassin’s Creed: Syndicate, Ubisoft Quebec tarafından geliştirilip, Ubisoft tarafından dağıtılmıştır. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan aksiyon, macera ve gizlilik oyunudur. 2 Aralık 2014 tarihinde oyun hakkında ilk resimler paylaşıldı, 2015 kasımda ise oyun Xbox One, Playstation 4 ve bilgisayar için çıkışını yaptı. Syndicate, Londra, 1868. Sanayi devriminin kalbinde yeraltı örgütünüzü yönetin ve daha az ayrıcalıklı olanlarla savaşmak için nüfusunuzu arttırın… Genç ve pervasız bir Suikastçi olan Jacob Frye olarak, Devrimin ilerleyişiyle ezilenlere yardım etmek için yeteneklerinizi kullanın. Fabrikalarda köle işçiliği olarak kullanılan ve sömürülen çocukları serbest bırakmaktan, düşman gemilerinden kıymetli ganimetler çalmaktan, adaletin Londra sokaklarına tekrardan dönmesi için her şeyi yapacaksınız.

Assassin’s Creed: Syndicate, Ezilen insanlar için Londra’yı geri al, bir orduya ihtiyacın olacak. Bir çete lideri olarak, kalenizi geri almak için güçlenin ve rakip çete üyelerini amacınıza göre toplayın. Assassin Creed Syndicate‘te, eylem hızlı ve acımasızdır. Bir savaş ustası olarak, düşmanlarınıza vurmak için güçlü çoklu öldürmeleri ve karşı saldırıları birleştirin ve ölümcül vuruşlarınızı yapın. Düşmanlarla savaşmak için kendi yolunu seç. Hayalet Başlatıcı teknolojisinden faydalanın ve gizli kılıcınızla her zamanki gibi gizli olun. Son derece güzel hazırlanmış Londra’da gezin, açık dünyanın keyfini çıkarın. Londra’da, sistemik araçlar sürekli değişen bir ortam sunuyor. Hedefinizi kovalamak için arabaları sürün, yüksek hızlı trenlerin üzerinde destansı savaşlarda bulunmak için parkur becerilerinizi kullanın veya Thames Nehri’nin tekneleri arasında kendi yolunuzu kullanın. Ayrıca sitemizden bu serinin en güncel oyunu olan Assassin’s Creed Origins‘i rahatlıkla indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Skyrim 5 Special Edition


Oyundan Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 / Windows 10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
  Bellek:6 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 2GB VRAM
  Sabit Disk:40 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

Çıkış Tarihi: 19 Kasım 2015
 Tür: Aksiyon
Platform: PC
Sürüm: Codex
Boyut: 35.79 GB
İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir