"target="_blank"

Assassins Creed Syndicate Update v1.21 İndir

 


Assassins Creed Syndicate Update v1.21 İndir

Assassins Creed Syndicate Update v1.21 güncellemesi ile oyundaki birçok sorun ortadan kayboluyor, başlıca performans artışı, buglarda düzelme, ses hataları ve grafik / animasyon hatalarının düzeltilmesi yer alıyor. Eğer sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu güncellemeyi tavsiye etmekteyim. 2015 yılında çıkışını gerçekleştirmiştir.

Assassins Creed Syndicate Update v1.21 yalnızca CODEX sürümü ile uyumludur, oyunun diğer sürümlerinden birine sahipseniz, bu güncellemeyi yapmamanız tavsiye edilir, aksi taktirde oyununuz bozulabilir! Bu oyun hakkında sizlere bilgi verecek olursak; başlıca Londra’da, 1868 yılında, yani sanayi devriminde geçen ve Assassins Creed serisine birçok yenilik getiren bir oyundur. Güzel grafiklerin ve dinamik dövüş sisteminin tadını çıkarın! İyi ve sorunsuz bir şekilde oynamanız dileğiyle…

Tavsiye Oyun: I am Alive


 

Update hakkında : Oyunun CODEX Sürümü ile uyumlu olan bu yepyeni güncelleme oyunda ciddi derecede performans artışı sağlarken yukarıda gördüğünüz gibi birçok hata ve sorunu gideriyor.

Boyut : 242 MB

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir