"target="_blank"

ASTRONEER Torrent İndir

 

ASTRONEER Torrent İndir

ASTRONEER , Bağımsız yapımcı tarafından yapılmış oldukça düşük boyutlu ve şu sıralar çok popüler olan bilim kurgu türünde hayatta kalma ve macera oyunudur. Uzak dünyaları keşfedin ve yeniden şekillendirin. ASTRONEER’de Zorlu koşullara rağmen araştırmalı ve inşa etmelisin. Gerekli malzemeleri topla, inşa et ve hayatta kal. Keyifli oyunlar…

Astroneer, System Era Softworks tarafından geliştirilen “sandbox” macera, bilim kurgu ve hayatta kalma türünde bir video oyunudur. Oyunun erken erişim sürümü 16 Aralık 2016’da yayınlandı ve oyunun 1.0 sürümü 6 Şubat 2019’da piyasaya sürüldü. Her gezegenin oyuncuların tamamlanması için zorlukları olmasına rağmen, Astroneer’in belirli bir hedefi veya hikayesi yoktur. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz.

Oyun Ekim 2015’te System Era Softworks tarafından açıklandı ve Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirildi. Sanat tarzı, sanatçı John Liberto’nun kavramsallaştırdığı, doku içermeyen ortamlardan oluşuyor. Kurucu ortak ve baş sanatçı Paul Pepera, Astroneer’ın erken erişim sürümünden 4 ay sonra 27 Mart 2017’de vefat etti.

16 Aralık 2016 tarihinde, Astroneer erken erişim olarak çıkış yaptı, geliştiriciye göre bir veya iki sene sonra oyun tamamlanacaktı. Alfa sonrası, tam oyunun çıkış tarihi 6 Şubat 2019’du. Şu anda oyun, Steam üzerinden ek bir ücret karşılığında orijinal bir film müziği ile satın alınabilir ve indirilebilir durumdadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Surviving Mars


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8, Windows 10 64 BIT
  İşlemci:X64 Dual Core CPU, 2+ GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:1 GB VRAM
  Sabit Disk:2 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 16 Aralık 2016
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 2.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyunun şu anlık en güncel sürümü. çıkmış tüm içerikleri kapsamaktadır. keyfini çıkartın.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir