"target="_blank"

Banished Torrent İndir

 


Banished Torrent İndir

Banished, Shining Rock Software LLC adlı bağımsız bir firma tarafından 2014 yılında geliştirilmiş çok düşük boyutlu ve bir zamanlar çok popüler olmuş köy inşa etme ve yönetme oyunudur. Tepeden bakış açısıyla oynanır. Strateji ve simülasyon içerir. Oyunun sitemizde ki sürümü en güncel sürümdür. Bu oyunun yetenek ağacı özelliği bulunmuyor. İnsanların bunu yapmak için kaynakları toplaması koşuluyla, herhangi bir zamanda herhangi bir yapı inşa edilebilir. Yeter ki işçileri düzgün kullanın! Hepinize keyifli oyunlar diliyorum… 

Banished, Bu köy inşa etme oyununda sizler bir grup sürgün edilmiş gezgin insanları kontrol ediyorsunuz. Bu gezgin insanlar yeni bir hayat yaşamak için yeni topraklara seyahat ettiler. Şimdi, sizin seçimleriniz ile bu grup ya hayatta kalacak, ya da vahşi ortamda ölecekler. İhtiyacınızı hızlı belirleyin, köylü işçilerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda malzemeleri yönlendirin. Evler inşa edin, avlanın, malzeme toplayın ve köylüleri hayatta tutun! Şehirdeki insanların tarım, avcılık, demircilik, madencilik, eğitim ve iyileştirme gibi alanlarda yapabileceği yirmi farklı meslek var. Her şehir için tek bir strateji başarılı olamaz. Her oynadığınızda farklı bir strateji ve taktik geliştirmeniz gerekecek. 


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:XP SP3 / Vista / Windows 7 / Windows 8
  İşlemci:2 GHz Intel Dual Core
  Bellek:512 MB RAM
  Ekran Kartı:512 MB VRAM
  Sabit Disk:250 MB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 18 Şubat 2014
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Güncel
 Boyut: 94 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir