"target="_blank"

Batman: Arkham Asylum Torrent İndir

 


Batman: Arkham Asylum Torrent İndir

Batman: Arkham Asylum, Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment ve Eidos Interactive tarafından yayınlanan bir 2009 aksiyon-macera video oyunudur. 25 Ağustos 2009 tarihinde oyunun geliştirme aşaması bitmiştir ve ardından PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için oyun çıkışını gerçekleştirmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Oyun, Batman’ın dövüş ve gizli yetenekleri, dedektif becerileri ve savaş ve keşifte kullanılabilecek aletlere odaklanan üçüncü şahıs bakış açısıyla oyunculara sunulmaktadır. Batman, Arkham Asylum tesisinin etrafında serbestçe hareket edebiliyor, karakterlerle etkileşime giriyor ve belirli görevleri üstleniyor, ana hikaye boyunca ilerleyerek ya da yeni ekipman alarak yeni alanların kilidini açıyor. Oyuncu, ilave içeriklerin ve koleksiyon malzemelerinin kilidini açmak için ana görevden uzakta olan yan görevleri tamamlayabilir.

Batman: Arkham Asylum, DC Comics süper kahramanı Batman’a dayanan ve usta Batman yazarı Paul Dini tarafından yazılan Arkham Asylum, uzun zamandır devam eden çizgi roman mitolarından ilham alıyor. Oyunun ana hikâyesinde, Batman’in düşman Joker’i, Arkham Asylum’un kontrolünü ele geçirmek ve Batman’ı haksız düşmanlarının birçoğunun içine hapsetmek için ayrıntılı bir komplo başlattı. Joker, kurgusal olan Gotham Şehri etrafındaki gizli bombaları patlatmak ile Batman’i tehdit ediyor. Batman iltica mahkumlarının yolunda mücadele etmek zorunda kalıyor ve Jokerin planlarına son veriyor. Oyunun baş karakterlerinin çoğu, DC Animated Universe’ı temel alan diğer medyada yer alan oyuncular tarafından seslendiriliyor; Kevin Conroy, Mark Hamill ve Arleen Sorkin rollerini sırasıyla Batman, Joker ve yardımcısı Harley Quinn olarak tekrarladı.

Oyun Rocksteady Studios şirketi tarafından Mayıs 2007 tarihinde 40 kişilik ve daha sonra 60 kişilik bir ekip ile yirmi bir ayda tamamlandı. Diğerlerinin yanı sıra oyun tasarımı, Batman Adams’ın Neal Adams ve Frank Miller eserlerinden ve Grant Morrison’un Arkham Asylum: Ciddi Dünya’daki grafik romanında Ciddi Bir Evden esinlenilmiştir. Unreal Engine 3 üzerine inşa edilen Arkham Asylum’un üretimi, hem savaş sistemi hem de oyun haritası gibi merkezi bir hikaye olarak geliştirilmiştir. Oyunun Rocksteady, Arkham Asylum’un tamamlanmasından aylar önce fikirlerini geliştirmeye başladı ve oyunun devamında ipuçlarını gizledi. Keyifli oyunlar!

Sitemizdeki diğer Batman serisi oyunlarını aşağıdaki bağlantılardan rahatlıkla indirebilir ya da inceleyebilirsiniz, tavsiye edilmektedir!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Vista/XP
  İşlemci:3Ghz Intel veya AMD
  Bellek:1GB Ram(XP)/2GB Ram
  Ekran Kartı:PCI Express SM3 NVidia 6600/ ATI 1300
  Sabit Disk:8GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 9 Kasım 2009
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 7.94 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir