"target="_blank"

Batman: Arkham Knight Torrent İndir

 

Batman: Arkham Knight Torrent İndir

Batman: Arkham Knight, Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros Interactive Entertainment tarafından yayınlanan; üçüncü şahıs perspektifinden oynanan 2015 yılında çıkış yapmış aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. DC’nin kahramanlarından Batman’a dayanarak, 2013 yılında çıkış yapmış video oyunu olan Batman: Arkham Origins‘in sonraki oyunu, ve Batman serisinin dördüncü ana oyunudur. Keyifli oyunlar dileriz…

Sefton Hill, Ian Ball ve Martin Lancaster tarafından yazılan Arkham Knight, uzun süredir devam eden çizgi roman mitoslarından esinlenmiştir. 2011 yılında çıkış yapmış Batman: Arkham City olaylarından bir yıl sonra, oyunun ana hikayesi Batman’i, Gotham şehrine bir saldırı başlatan ve şehir çapında bir tahliyeye neden olan “korkulukla” yüzleşmektedir. “Scarecrow – Korkuluk”, gizemli Arkham Şövalyesinin ve Batman’in düşmanları ile birleşerek, sonunda Batman‘i yok etmek için bir girişime girer. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Oyun, batman’ın yakın dövüşü, gizli yetenekleri, dedektif becerileri ve aletlerine birincil dereceden odaklanan üçüncü şahıs bakış açısıyla oyunculara sunulmaktadır. Batman, Gotham City’nin açık dünyasında özgürce hareket edebilir, karakterlerle etkileşime girebilir ve misyonlar üstlenebilir ve ana hikaye boyunca ilerleyerek veya yeni ekipman elde ederek yeni alanların kilidini açabilir.

Oyuncu, ek içerik ve tahsil edilebilir öğelerin kilidini açmak için ana hikayeden uzak yan görevleri tamamlayabilir. Batman gizli ve sessiz bir şekilde düşmanları ortadan kaldırmak için aletlerini ya da çevreyi kullanmalıdır. Bir alan etrafında kendini gizleyebilen Batman, savaş sırasında hasar almaktan kaçınarak sayısız düşmanlara karşı zincirleme saldırılara odaklanır. Oyun, bulmaca çözme ve mücadele için kullanılabilir ve yeni bir araç olan Batmobile’i oyunculara tanıtır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Sekiro Shadows Die Twice Torrent


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit işletim sistemi gerekli)
  İşlemci:Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB Hafıza Minimum) | 7870 AMD Radeon
  Sabit Disk:45 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 23 Haziran 2015
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 50 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir