"target="_blank"

Battlefield 1

 

Battlefield 1, 21 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için çıkışını gerçekleştirmiştir. EA Digital Illusions CE tarafından geliştirilip, EA tarafından yayınlanmıştır. Frosbite Engine motoru ile geliştirilmiştir. Birinci şahıs perspektifinden oynanan aksiyon, fps ve savaş oyunudur. Hikaye moduna ve çoklu oyuncu moduna sahiptir. Her iki modda da Türkler bulunmaktadır. Hikaye modunda Çanakkale yer alırken, çoklu oyuncu kısmında Sina çölünde Osmanlı-İngiliz savaşı görülmektedir. 1. Dünya savaşını konu alıyor. O zamanları yaşamak isteyen oyuncular için muazzam bir seçim! İyi eğlenceler dileriz…

Battlefield 1 Torrent indir

Battlefield 1 eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar aldı ve serinin önceki oyunları olan Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’in gelişmiş bir oyunu olarak görüldü. Övgülerin çoğu, Birinci Dünya Savaşı temasına, tek oyunculu kampanyasına, çok oyunculu modlara, görsellere ve ses tasarımına yönelikti. 15 milyonun üzerinde sattı ve geliştiriciler için ticari bir başarı oldu. Serinin devam oyunu olan Battlefield 5, 23 Mayıs 2018’de açıklandı ve 20 Kasım 2018’de piyasaya sürüldü. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Battlefield 1, piyasaya sürüldüğü hafta İngiltere’de en çok satan oyun oldu. Lansman haftası satışları, hem Battlefield 4 hem de Battlefield Hardline’ın toplam satışlarını geçti.  PlayStation 4 versiyonu Japonya’daki satış listelerinde üst sıralarda yer alarak ilk haftasında 113.083 kopya sattı. 18 Ocak 2017 itibariyle, PlayStation 4 versiyonu Japonya’da 249.053 kopya sattı. Battlefield 1, piyasaya sunulduğu ay Amerika Birleşik Devletlerinin en çok satan oyunuydu.

Oyunun dünya tasarımcısı olan Daniel Berlin, kampanya modunun serideki önceki oyunlardan daha geniş ve daha açık ortamlara sahip olduğunu, seviyeleri tamamlama yolları ve nasıl mücadele edileceği konusunda daha fazla seçenek bulunduğunu söyledi. Oyuncular kampanyadaki birkaç karakteri kontrol edebilir. Eğer oyuncu prologda ölürse, bir kontrol noktasından yeniden yükleme yapmak yerine başka bir asker ve rolü kontrolü altına alabilecektir. Bu roller tank topçusundan tüfekçiye kadar değişebilir. Oyuncu öldüğünde, doğum yılı ile birlikte gerçek bir askerin ekranda ismi belirir. Serinin önceki oyunlarının aksine, Battlefield 1 savaş hikayelerinin koleksiyonu ile bir antolojiye benzer. Keyifli oyunlar!


Oyun’dan Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 64-bit
  İşlemci:AMD FX-6350 / Core i5 6600K
  Bellek:8GB RAM
  Ekran Kartı:AMD Radeon HD 7850 2GB-nVidia GeForce® GTX 660 2GB
  Sabit Disk:50GB
Oyun Fragmanı


 Çıkış Tarihi: 21 Ekim 2016
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 50 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir