"target="_blank"

Battlefield 5

 


Battlefield 5, EA DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan; birinci şahıs gözünden oynanan aksiyon-savaş türünde bir video oyunudur. Battlefield 5, Battlefield serisinin on altıncı oyunudur. 20 Kasım 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyunun Deluxe sürümünü önceden sipariş edenlere 15 Kasım 2018’de; bilgisayardan Origin Access Premium abonelerine 9 Kasım 2018’de oyuna erişim izni verildi. oyun 2. Dünya Savaşında geçiyor ve Birinci Dünya Savaşından geçen Battlefield 1‘in temasal olarak devamıdır. Keyifli oyunlar dileriz…

Battlefield 5 Torrent indir

Battlefield 5, Oyunun yayın öncesi yorumları karışıktı. Duyuru fragmanı, serinin hayranlarından tarihsel yanlışlık derecesi ve kadın askerlerin oyuna dahil edilmesi nedeniyle tepkiye neden oldu. Çıkış yaptıktan sonra Battlefield V, eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar aldı ve övüldü, ancak lansmandaki içerik sıkıntısı ve yenilik eksikliği nedeniyle eleştirildi. Oyun 2018 sonuna kadar 7.3 milyon kopya sattı, ancak Electronic Arts  için ticari bir hayal kırıklığı oldu. Bunun nedeni oyuncuların tepkisi olabilir.

Battlefield 5, parti temelli özelliklere ve mekaniğe, kaynakların azlığına ve gerçekçiliği artırmak için oyun mekaniğinden “soyutlamaları” ortadan kaldırmaya odaklandı. Oyuncuların çeşitli kozmetik ve silah seçenekleri ile birden fazla karakter yaratması mümkün oldu. Yeni şirket sistemi olarak genişletme, oyuncunun karakterini özelleştirmesi yönünde oldu. Kozmetik ürünler ve diğerlerini satın almak için kullanılan para birimi, oyun içi hedefleri tamamlayarak kazanılacaktır. Eğer sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan ziyaret etmeyi unutmayınız! Serinin bir diğer oyunu olan Battlefield 4‘ü sitemizden inceleyip, rahatlıkla indirebilirsiniz.

DICE, 23 Mayıs 2018’de oyunun ilk detaylarını paylaştı. EA oyun konferansı sırasında, Haziran ayında daha fazla bilgi oyuncular ile paylaşıldı. DICE, Battlefield 1‘in aksine, Battlefield V‘de kozmetik olmayan ürünler için ücretli indirilebilir içerik ya da “loot-box * yağma kutusu” kullanmayacağını belirtti; yeni içerik hiçbir ek ücret ödemeden, (kendisi, İkinci Dünya Savaşı’nın farklı aşamalarında ilerleme olacaktır) zamanla tüm oyuncular için oyuna eklenecektir. Bu özellikleri hariç tutma kararı, başka bir EA oyunu olan Star Wars Battlefront II’deki “loot-box *yağma kutusu” sistemi üzerindeki öfkenin ardından yapıldı. Oyun başlangıçta 19 Ekim’de piyasaya sürüldü, ancak geliştiricilerin “ana oyun için bazı son ayarlamalar yapmak” için 20 Kasım’a ertelendi. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Call of Duty WW2


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
 İşlemciAMD FX-8350 / Core i5 6600K
 Bellek8GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce® GTX 1050 / AMD Radeon™ RX 560 / HD 7850 2GB
 Sabit Disk50GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 20 Kasım 2018
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 50.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir