"target="_blank"

BATTLETECH Torrent İndir

 
BATTLETECH torrent indir

BATTLETECH Torrent İndir

Yıllardır süren sivil savaşta bir tarafı seçin ve taht için ordunuz ile birlikte mücadele edin
 Çıkış Tarihi: 24 Nisan 2018
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: v1.0.2
 Boyut: 12.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  
BATTLETECH torrent indir

BATTLETECH, Harebrained Schemes şirketi tarafından geliştirilip, Strateji oyunlarından yakından tanıdığımız Paradox firması tarafından dağıtılmıştır. Sıra tabanlı strateji, taktik, aksiyon, macera ve bilim kurgu oyunudur. 24 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. İyi eğlenceler! Yıl 3025 ve galaksi bitmek bilmez bir savaşın ortasında.Paralı asker birliğinizin komutasını üstlenin ve savaşları bir biri ardına stratejik hamleleriniz ile yenin.

BATTLETECH, Ordunuz için yükseltmeler ve onarımları yapın. Savaş taktikleriniz ile düşmanlarınızı savaş alanında eritin. Battletech‘de paralı şirketinizi yönetin. Askeri birlikler yetiştirin, onları özelleştirin ve kendi ordunuz için benzersiz “MechWarriors” üretin. Mechlab adlı inşanızı kullanarak ordunuzu güçlendirin, onarın. İsterseniz hikaye modunu ve çarpışma modunu oynayabilirsiniz. Sivil savaşta bir tarafı seçin ve elit ordunuzla taht için mücadele edin.

Tavsiye Oyun: Frostpunk   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  İşlemci:Intel® Core™ i3-2105 / AMD® Phenom™ II X3 720
  Bellek: 8 GB RAM
  Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 Ti / AMD ATI Radeon HD 5870 1 GB VRAM
  Sabit Disk: 30 GB kullanılabilir alan
Fragman

BattleTech İndir

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir