"target="_blank"

BEHOLDER Torrent İndir

 


BEHOLDER Torrent İndir

BEHOLDER, Warm Lamp Games adlı bağımsız bir yapımcı firma tarafından geliştirilip, Alawar Premium tarafından yayınlanmıştır. İzometrik bakış açısından oynanan strateji, simülasyon, macera ve gizlilik oyunudur. George Orwell, Aldous Huxley ve Ray Bradbury’nin distopik eserlerinden ilham almıştır. Oyun, oyuncuya hükumetin emirlerini yerine getirme veya baskıcı direktiflerden muzdarip olan insanlarla yüzleşme şansını sunuyor. Oyunun 9 Kasım 2016 tarihinde geliştirme süreci bitmiş olup, Android, Microsoft Windows, iOS, Nintendo Switch, Linux, macOS, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkışını gerçekleştirmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

BEHOLDER, Ana karakter olan – Carl – totaliter bir devlette hükumetin kurduğu bir ev sahibidir. Devlet, Carl’ı kiracıları gözetlemek için göreve atar. Birincil görev kiracıları gizlice izlemek ve konuşmalarını dinlemektir. Bir kiracı uzakta iken oyuncu dairelere böcek koyabilir, Devletin otoritesini tehdit edebilecek ne varsa eşyalarını arayabilir ve onları profillendirebilir. Devlet, oyuncuya yasaları ihlal edebilecek veya Hükumete karşı yıkıcı faaliyetlerde bulunacak yetkilileri bildirmesini talep eder. Her oyun karakterinin kendine özgü kişiliği, koşulları ve sorunları vardır. Oyuncunun aldığı her karar hikayenin ortaya çıkış şeklini etkiler. Oyunun, oyuncunun aldığı kararlar doğrultusunda birçok sonu mevcuttur. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/8/10
  İşlemci:Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:GeForce 600M / ATI Radeon HD 5450 (1GB)
  Sabit Disk:1600 MB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 9 Kasım 2016
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 1.1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Oyun son sürüm güncel olup, ek olarak ana oyunu ve Blissful Sleep ek paketini kapsamaktadır.

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir