"target="_blank"

Ben And Ed Torrent İndir

 

Ben And Ed


Ben And Ed Torrent İndir

Ben And Ed, Sluggerfly adlı bağımsız firma tarafından geliştirilip, dağıtılmıştır. Ben And Ed, üçüncü şahıs perspektifinden oynanan 3D grafikli macera ve parkur oyunudur. İçerisinde komediyi ve eğlenceyi barındırır. Oyuncular Ed The Zombie adlı karakteri yönetecekler. Rundead isimli mekanda zorunlu bir maceranın içerisindesiniz. 8 Ekim 2015 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Zorlu parkurlarda ilerlerken, bir yandan da eğleneceğiniz bir oyun! Ed’in görevini tamamlamasında yardımcı olun.

Ben And Ed, Uzuvlarını, maceranın içerisindeyken kaybedebilirsin, aldırma bu bir sorun değil, sen zombisin! Ölümcül tuzaklardan kaç… fakat sen zaten ölüsün! En iyi arkadaşın Ben’i kurtar, onun senin yardımına ihtiyacı var. Korkunç makineleri yok et. Atla, koş, uç ama her ne yaparsan yap, hedefe ulaş! Ve bir sürü tavuk, tavuk, tavuk! Bıçak, çekiç, lazer, asit, köpek maması ve tavukla dolu 23 ölümcül, renkli parkur. İyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Serious Sam 3: BFE


Oyundan Görüntüler
 
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Window 7/8 32-bit ve diğer üst Windows sürümleri
  İşlemci:4 Çekirdek Intel veya AMD,
  Bellek:4 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı:DirectX 10 uyumlu ekran kartı
  Sabit Disk:5 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

Çıkış Tarihi: 8 Ekim 2015
 Tür: Macera
Platform: PC
Sürüm: HI2U
Boyut: 1.12 GB
İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir