"target="_blank"

Bermuda – Lost Survival Torrent İndir

 

Bermuda - Lost Survival


Bermuda – Lost Survival Torrent İndir

Bermuda – Lost Survival, NIGHTBOX adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan hayatta kalma, macera, aksiyon ve strateji oyunudur. Açık bir dünyada geçmektedir. Kimi zaman avlanmak yahut malzeme bulmak için denizin içine gireceksiniz, her ne kadar tehlikeli olsa da bu hayatta kalmak için gereklilik. Oyun şu anda erken erişimdedir ve geliştirilmeye devam etmektedir. Gelecek güncellemeler ile oyun daha iyi bir hal alacaktır. Güncellemeleri kaçırmamaya özen gösteriniz. 29 Eylül 2017 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

Bermuda – Lost Survival, Hayatta kalmaya çalışanlar, maceralar ve keşifler. Dünyanın en gizemli bölgesinde hayatta kalmaya dayalı bir deneyim yaşamaya hazırlan. Bermuda üçgeni olarak adlandırılan bölge onlarca gemiyi ve uçağı gizemli bir biçimde yok etti, sen bu gizemli yerde hayatta kalabilecek ve sırrı ortaya çıkarabilecek misin? Bu oyun açık bir dünyada geçmektedir ve kendine has eşyaları kapsamaktadır. Stratejik hareket etmeli ve sana lazım olan eşyaları toplamalısın. Donanımlarını ve ekipmanlarını yükselt ve keşif için daha derine in! Antika ve harabe bölgeleri ziyaret et. Hayatta kal, keşfet ve sırrı ortaya çıkar! 


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 / 8 / 10
 İşlemciDört çekirdek CPU Intel i5
 Bellek4096 MB RAM
 Ekran KartıDX 11 uyumlu 1024MB VRAM
 Sabit DiskBilgi yok

Fragman


 Çıkış Tarihi: 29 Eylül 2017
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: PC
 Sürüm: Ali213
 Boyut: 2.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir