"target="_blank"

Bully Scholarship Edition

 


Bully Scholarship Edition, Rockstar Vancouver tarafından geliştirilip, Rockstar Games tarafından yayımlanmıştır. Bizler bu firmayı GTA serisinden tanıyoruz. Üçüncü kişi bakış açısından oynanır. Aksiyon ve macera türlerinde yer alan bir video oyunudur. İlk olarak 17 Ekim 2006 tarihinde PlayStation 2 için piyasaya sürülmüştü. Sizlere sitemizde oyunun Scholarship Edition sürümünü sunmaktayız. Normal sürümünden daha kapsamlı ve daha iyidir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Bully Scholarship Edition Torrent indir

Bully Scholarship Edition, Oyunun yeniden yapım (remastered) sürümü Mad Doc Software tarafından geliştirildi ve Scholarship Edition alt yazısı ile 4 Mart 2008 tarihinde Xbox 360 ve Wii konsolları için; 21 Ekim 2008 tarihinde ise Microsoft Windows için piyasaya sürülmüştür. 22 Mart 2016 tarihinde PlayStation 4 konsolu için bir daha piyasaya sürülmüştür. Bullworth adındaki kurgusal bir kasabada geçmektedir. Oyun bir öğrencinin eğitim alanındaki çabalarını oyunculara aktarıyor. Bu oyunda derslere gireceksiniz. Bilgiler öğrenecek ve bu bilgilerden sınava tabi tutulacaksınız. Biyoloji dersinde otopsi yapacak, müzik dersinde ritimleri tutturmaya çalışacaksınız. Okul ortamında istediğiniz yere gidebilir ve oyunun verdiği imkanlar dahilinde istediğiniz aksiyona girişebilirsiniz. İsterseniz bir serseri olun, isterseniz derslerinde başarılı bir öğrenci olun. Bully, tüm bunları sizin kontrolünüze vermektedir. Açık dünya sistemi sayesinde oyuncular Bullworth ortamını rahatça dolaşabilirler. Oyuncu yürüyerek, kaykay, skuter, bisiklet ya da go kart ile etrafı dolaşabilir. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP / Windows Vista
 İşlemciIntel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+
 Bellek1 GB RAM
 Ekran Kartı Nvidia 6800 veya 7300
 Sabit Disk4.7 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 21 Ekim 2008
 Tür: Aksiyon
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Procyon
 Boyut: 3.31 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir