"target="_blank"

Call of Duty Black Ops 3 Torrent İndir

 

Call of Duty Black Ops 3 Torrent İndir

Call Of Duty: Black Ops 3, Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan; birinci şahıs gözünden oynanan savaş-aksiyon türünde bir video oyunudur. Call Of Duty serisinin on ikinci oyunudur ve 2012 yılında çıkış yapmış video oyunu Call Of Duty: Black Ops II’nin devamıdır. 6 Kasım 2015’te Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlandı. Sadece çok oyunculu modları destekleyen beenox ve Mercenary Technology tarafından geliştirilen özellik sınırlı bir sürüm PlayStation 3 ve Xbox 360’da piyasaya sürüldü ve aynı zamanda bu platformlarda yayınlanan son Call Of Duty oyunu oldu. Keyifli oyunlar!

Call of Duty Black Ops 3, İklim Değişikliği ve yeni teknolojilerden kaynaklanan karışıklıkla karşı karşıya olan bir dünyada, Black Ops II olaylarından 40 yıl sonra, 2065 yılında geçmektedir. Öncekilere benzer şekilde, hikaye bir grup “Black Ops” askerini takip ediyor. Oyunun kampanyası, daha büyük, daha açık seviye tasarımı ve daha az koridor çekimine izin veren 4 oyunculu kooperatif oyununu desteklemek üzere tasarlanmıştır. Oyuncu karakteri sibernetik olarak geliştirildiğinden, oyuncular çeşitli özel etkinliklere erişebilir. Oyun ayrıca bağımsız bir zombi modu ve tüm düşmanları zombi olarak değiştiren bir “kabuslar” moduna da sahiptir.

26 Nisan 2015’te açıklanan oyun, Activision’un Microsoft Studios ile ayrılmasından ve oyunun indirilebilir içeriğinin zamanlanmış münhasırlığını güvence altına alan Sony Computer Entertainment ile ortaklık kurmasından sonra piyasaya sürülen ilk Call Of Duty video oyunudur. Piyasaya sürüldükten sonra, oyun eleştirmenlerden, serideki önceki iki oyundan biraz daha düşük olsa da, oyun, zombi modu ve içeriği öven yorumlar ile genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Bununla birlikte, hikayesi, fan favori hikaye modu karakterlerinin yokluğu ve yenilik eksikliği nedeniyle eleştirildi. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Fallout 4 Torrent


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 64-Bit
  İşlemci:Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon HD 6970 @ 1GB
  Sabit Disk:60 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 6 Kasım 2015
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 49 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir