"target="_blank"

Call of Duty Black Ops 3 Update 2 İndir

 

Call of Duty Black Ops 3 Update 2 İndir

Call of Duty Black Ops 3 Update 2, oyunun RELOADED sürümü ile uyumludur; bu güncelleme, RELOADED harici sürümlere uygulandığında oyununuz BOZULABİLİR, bunu göz ardı etmeyin! Eğer oyun sürümünüz reloaded ise herhangi bir sorun yaşamadan oyununuzun sürümünü yükseltebilirsiniz. Ayrıca diğer updateleri ihtiyaç duymaz, tek başına yapılır. 2015 yılında çıkışını gerçekleştirmiştir.

Call of Duty Black Ops 3 Updateleri ile oyundaki performans bozuklukları, anlık donmalar, oyun içerisinde yer alan küçük buglar düzeltiliyor. Silahlarla ilgili olan animasyon bozuklukları, çoklu oyuncu modunda ise bir çok problem, bu güncelleme ile düzeltiliyor. İyi eğlenceler ve sorunsuz oyun deneyimi dileriz…

Tavsiye Oyun: Fear 3


Not : Oyunun RELOADED Sürümü ile Uyumlu Olan Yeni Güncellemesi. Bu güncelleme bir çok sorun ve hata giderip performans artışını gözle görülür şekilde arttırıyor ve önceki yamaya ihtiyaç duymuyor!

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir